Dawid Podsiadło nagrał utwór do ścieżki popularnej gry Dying Light

Dawid Podsiadło nagrał utwór do ścieżki popularnej gry Dying Light

Dawid Podsiadło nagrał utwór do ścieżki popularnej gry Dying Light
Źródło zdjęć: © PAP / Adam Warżawa
03.04.2015 08:50, aktualizacja: 03.04.2015 10:15

Dawid Podsiadło, idol wielu Polaków nagrał piosenkę do popularnej w USA polskiej gry.

Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza muzyką, pasją Dawida są także gry, a wśród jego ulubionych tytułów znajdują się słynne produkcje Techlandu o zombie: Dead Island oraz najnowszy hit - Dying Light. Podbijający światowe rynki Dying Light (1 miejsce w styczniu w USA) zainspirował Dawida do tego stopnia, że postanowił nagrać własny utwór –. inspirowany losami i postacią Jade, towarzyszącej głównemu bohaterowi.

Czy w pogrążonym w chaosie mieście Harran, zamkniętej strefie kwarantanny stanowiącej istne piekło na ziemi, gdy kruszą się fundamentalne zasady rządzące naszą cywilizacją, jest miejsce na człowieczeństwo i ludzkie emocje? Postapokaliptyczny klimat i walkę o przetrwanie skontrastował Dawid Podsiadło w swoim utworze „GoodNight”.

Sama muzyka i udźwiękowienie Dying Light zyskały wiele pochwał, media na całym świecie zwróciły uwagę na przejmującą oprawę dźwiękową najnowszego, polskiego hitu. Z tej okazji Techland przygotował specjalny odcinek _ Development Diary _, koncentrujący się na muzyce i kompozytorze Dying Light.

Utwór "GoodNight" Dawida Podsiadło dostępny jest w serwisie YouTube:

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Po co nam 16 rdzeni w telefonie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)