Blender MPM pokroi, posieka i zmieli nawet gorące potrawy

Blender MPM pokroi, posieka i zmieli nawet gorące potrawy

Blender MPM pokroi, posieka i zmieli nawet gorące potrawy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.01.2014 09:27

Firma MPM posiada w ofercie blender ręczny MBL-07, który umożliwia przyrządzanie zarówno dań wytrawnych, jak i deserów, dzięki zmiennym przystawkom.
Jeśli zaczyna ci brakować miejsca na blacie na kolejne urządzenia, które ubijają, mieszają, kroją itd. Dzięki wielu różnym przystawkom blender MBL-07 pomoże rozwiązać ten problem.

Jeśli zaczyna ci brakować miejsca na blacie na kolejne urządzenia, które ubijają, mieszają, kroją itd. Dzięki wielu różnym przystawkom blender MBL-0. pomoże rozwiązać ten problem.

Odporna na działanie wysokich temperatur, stalowa przystawka blendera MBL-0. umożliwia zmiksowanie zupy zaraz po ugotowaniu. Tarcza o cienkich otworach, szybko poszatkuje również warzywa. Urządzenie zostało również wyposażone w specjalną tarczę do ucierania ziemniaków.

Blender MBL-0. posiada również przystawki przydatne podczas przygotowywania ciast i deserów. Tarcze o grubych otworach, funkcja TURBO, czy przystawka do ubijania piany dają wiele możliwości. Tarcze oraz przystawki ze stali nierdzewnej umożliwiają stosowanie urządzenia do przygotowania potraw zimnych, jak i gorących.
Cena: 219 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)