Trwa ładowanie...
d17ej4a
bitcoin
+1

Bitcoin z ogromnym spadkiem. Ostatni czas, to istna huśtawka dla kursu BTC

Ostatnie dni należały do całkiem dynamicznych w kwestii kursu kryptowaluty Bitcoin. BTC początkowo w szybkim tempie wzrósł, a następnie jeszcze później spadł ze swoim kursem. I to o około 800 dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bictoin mocno stracił i to w ujęciu pojedynczej godziny
Bictoin mocno stracił i to w ujęciu pojedynczej godziny (iStock.com)
d17ej4a

Przez pierwsze dni w pięciodniowym cyklu wszystko było w normie. Według danych Google, wczesnym popołudniem we wtorek z kursu 9631 dolarów przelicznik podniósł się wieczorem aż do 10179 za jednego Bitcoina. Przez mniej więcej dobę był w miarę stabilny osiągając w międzyczasie lokalne maksimum 10289 dolarów, ale wszystko zmieniło się w środę wieczorem.

Wtedy kurs zaczął błyskawicznie spadać. 10166 dolarów za BTC o godzinie 21:00, a około 22:00 już tylko 9609 dolarów. Finalnie największy dołek miał miejsce mniej więcej o godzinie 02:45 w nocy ze środy na czwartek. Wtedy za jednego Bitcoina przychodziło zapłacić 9551 dolarów. Kurs już wzrasta, ale mniej dynamicznie niż następował jego spadek. W tej chwili kształtuje się na poziomie około 9624 dolarów i od nocnego dołka jeszcze nie może przebić granicy 9700 dolarów.

d17ej4a

Największe wahania kursu BTC od dawna

Analizując nieco bardziej długoterminowe dane, można zauważyć, że to największy spadek od listopada zeszłego roku. W ostatnim czasie kurs Bitcoina był wyjątkowo niestabilny, a wariujący przelicznik nie jest czymś pozytywnym. Odbiło się to też czkawką na innych kryptowalutach.

google
Podziel się

Wiele z najpopularniejszych odnotowało niepomijalne spadki. W końcu podobnie jak inwestorzy patrząc na Polski rynek gier przez pryzmat CD Projekt, tak cały świat kryptowalut napędzany jest przez wydarzenia związane z Bitcoinem.

d17ej4a

Podziel się opinią

Share

d17ej4a

d17ej4a