Biedronka rozdaje produkty do 150 zł gratis. To ostatnie chwile promocji

Biedronka rozdaje produkty do 150 zł gratis. To ostatnie chwile promocji

Biedronka rozdaje produkty do 150 zł gratis. To ostatnie chwile promocji
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
03.01.2020 06:31

Akcja Biedronki o nazwie Wielka Wyprzedaż -100% rabatu na drugi produkt, trwa tylko do 4 stycznia. Do tego czasu można być minimum dwa produkty objęte promocją, a cena tańszego będzie obniżona do zera.

Jak można przeczytać w oficjalnym regulaminie promocji, gama produktów jest całkiem szeroka - "artykuły przemysłowe i tekstylia (…) w szczególności: tekstylia, bagaż, sprzęt RTV, elektronika, sprzęt AGD, narzędzia, elektronarzędzia, meble, akcesoria samochodowe, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, zabawki, artykuły ogrodnicze, materiały biurowe, oświetlenie, artykuły dekoracyjne, obuwie, artykuły niespożywcze dla zwierząt."

Nawet co drugi towar gratis w Biedronce

Mamy pewne obostrzenia, część produktów jest wyjęta z promocji - całość możemy znaleźć na stronach Biedronki. Poza tym dostępność produktów jest zależna od konkretnych sklepów. Nie mniej daje to pole do popisu chociażby przy zakupach elektroniki różnego typu.

Obraz
© Biedronka

Z obniżki cen można skorzystać we wszystkich sklepach sieci Biedronka. Wyjątki stanowią outlety i towaroteki. Jeśli dobrze zaplanujemy promocyjne zakupy, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zgarnąć więcej niż jeden produkt, w końcu możemy wrócić i zrobić kolejne transakcje na dalsze zestawy w ramach promocji, chociaż trzeba przede wszystkim ubiec innych klientów równie chętnych na wyprzedaż w Biedronce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)