Bezprzewodowe głośniki Samsung Level dla urządzeń mobilnych

Bezprzewodowe głośniki Samsung Level dla urządzeń mobilnych

Bezprzewodowe głośniki Samsung Level dla urządzeń mobilnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
26.08.2014 14:59

Firma Samsung zaprezentowała głośniki Level Box i Level Box Mini dla urządzeń mobilnych, zapewniające znakomitą jakość dźwięku.

Level Box to kompaktowy głośnik Bluetooth klasy premium z obudową wykonaną z metalu. Duży głośnik stereo (5. mm) o mocy 8W i pasywny radiator sprawiają, że system zapewnia dźwięk pełen mocy, charakteryzujący się wyrazistością i równowagą brzmienia. Specjalnie zaprojektowany format sprzętu zapewnia redukcję hałasu i tłumienie echa, a wbudowany mikrofon gwarantuje czystość głosu, co sprawia, że Level Box można wykorzystać do rozmów telefonicznych i telekonferencji. Wyjątkowo długa żywotność baterii (3600 mAh) pozwala cieszyć się ulubioną muzyką ponad 15 godzin na jednym ładowaniu.

Samsung Level Box Mini jest wyposażony w duży (5. mm) głośnik stereofoniczny o mocy 4W i pasywny radiator. Poszczególne podzespoły urządzenia zostały zoptymalizowane po kątem mocy, precyzji i wiernego odtwarzanego dźwięku. Level Box i Level Box Mini są kompatybilne z aplikacją Samsung Level, umożliwiającą sterowanie natężeniem dźwięku oraz korzystanie z funkcji SoundAlive. Innowacyjna technologia SoundAlive automatycznie koryguje dźwięk na podstawie analizy jego źródła, aby zapewnić jak najlepszą jakość. Głośnik wykorzystuje kodek aptX, aby użytkownik mógł cieszyć się ciągłą i odporną na zakłócenia transmisją. Specjalna konstrukcja urządzenia zapewnia redukcję szumów i pogłosu, a wbudowany mikrofon precyzyjnie rejestruje mowę. Dzięki temu urządzenie idealnie sprawdza się w trakcie połączeń konferencyjnych.

Kolorowa, lekka i częściowo metalowa obudowa Level Box Mini jest o 3. proc. węższa w porównaniu do Level Box. Bateria o pojemności 1600 mAh umożliwia odtwarzanie muzyki przez 25 godzin, nie ma więc obaw, że zapas energii skończy się w najmniej odpowiednim momencie. Głośnik jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, stalowej, czerwonej i srebrnej.

Łączenie tych głośników z innymi urządzeniami jest bardzo proste. W celu szybkiego sparowania wystarczy umieścić obok niego telefon obsługujący standard NFC. Za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie można uruchomić lub zatrzymać odtwarzanie utworu, regulować głośność, a nawet przyjmować i odrzucać połączenia telefoniczne.

Zarówno Level Box jak i Level Box Mini są w pełni kompatybilne z najnowszymi smartfonami i tabletami Samsung, takimi jak Galaxy S5. Galaxy Alpha oraz Galaxy Tab S.
Sugerowane ceny urządzeń:
- Level Box: 699 zł;
- Level Box Mini: 39. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)