Asus X550CC: 15‑calowy notebook w niezłej cenie

Asus X550CC: 15-calowy notebook w niezłej cenie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.06.2013 10:08, aktual.: 18.06.2013 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Asus wprowadza na rynek nowy komputer z serii X. Model X550CC wyposażono w procesor Intel Core i3 trzeciej generacji oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GT 720M. X550CC to uniwersalne urządzenie, które nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Notebook jest dostępny w cenie od 1999 zł.

Powierzchnię nowego notebooka zdobią charakterystyczne, koncentryczne kręgi, znane z ultrabooków Zenbook. Komputer jest o 5 proc. cieńszy niż poprzednie urządzenia z analogicznych serii. Urządzenie jest wyposażone w dwurdzeniowy procesor Intel Core trzeciej generacji z zegarem o taktowaniu 1,8 GHz oraz od 4 do 8 GB pamięci RAM DDR3 - zależnie od wersji notebooka. Oprócz zintegrowanej grafiki Intel HD Graphics 400. w X550CC znajdziemy kartę graficzną NVIDIA GeForce GT720M z dedykowaną pamięcią 2 GB GDDR3. Układ graficzny jest wspierany przez technologię ASUS Splendid, która zapewnia żywe, realistyczne kolory oraz zwiększa jakość odtwarzanych na notebooku filmów i zdjęć. Technologia ASUS Splendid umożliwia przełączanie między czterema trybami pracy, które możemy odpowiednio spersonalizować.

W nowym notebooku znajdziemy również znaną z innych urządzeń Asusa technologię Super Hybrid Engine II, która umożliwia wybudzenie komputera ze stanu uśpienia w ciągu zaledwie 2 sekund oraz pozwala mu pozostawać w stanie gotowości nawet do 1. dni. Notebook automatycznie tworzy kopie danych, gdy poziom naładowania akumulatora spadnie poniżej 5 proc. Za jakość dźwięku odpowiada rozwiązanie Asus SonicMaster, zaś do obsługi komputera posłuży nam jednolita, ergonomiczna klawiatura z wyspowym układem klawiszy oraz duży, obsługujący gesty touchpad.

Do przechowywania danych producent przewidział dysk o pojemności 50. GB, a dodatkowo każdy, kto kupi nowy komputer Asus otrzyma na 3 lata 32 GB przestrzeni dyskowej w chmurze Asus WebStorage.

Cena: od 199. zł

Specyfikacja techniczna:

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)