Trwa ładowanie...
d2jek3s

Antyszczepionkowcy zadarli z niewłaściwym lekarzem. Teraz muszą go przepraszać

Lekarz pediatra Dawid Ciemięga jest wrogiem nr 1 antyszczepionkowców. Nie dość, że aktywnie krytykuje ich teorie, to jeszcze chętnie mówi o tym w mediach. Ci odpowiadają, obelgami, negatywnymi komentarzami. Teraz przekonują się, że nie było warto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dr Dawid Ciemięga rozpoczął walkę z groźnymi twierdzeniami antyszczepionkowców
Dr Dawid Ciemięga rozpoczął walkę z groźnymi twierdzeniami antyszczepionkowców (East News, Fot: Justyna Rojek)
d2jek3s

Ciemięga wypowiedział wojnę z internetowymi hejterami i właśnie odnosi pierwsze sukcesy. Na Facebooku opublikował post, w którym chwali się, że Prokuratura Okręgowa w Tychach wszczęła dochodzenie w sprawie obrażania jego oraz innych lekarzy w internecie.

Czytaj też: "Lekarze okaleczają dzieci szczepionkami". Młody lekarz doprowadzi szarlatana Ziębę do prokuratury

d2jek3s

Antyszczepionkowcy muszą przepraszać

Zeznaniami zostało obciążonych bardzo dużo innych osób, hejterów, antyszczepionkowców, aktywistów ruchu antyszczepionkowego, - pisze w komentarzu do załączonego zdjęcia Dawid Ciemięga. - Wiele z tych osób jak wiecie sam (ale też przy wsparciu wielu osób tak naprawdę) namierzyłem i ustaliłem, jest też część osób których mam niepełne dane albo bardzo szczątkowe - Wymiar Sprawiedliwości już po Was idzie.

Lekarz przeciwko Jerzemu Ziębie

Ciemięga dodaje, że oprócz spraw karnych wytacza pozwanym także sprawy cywilne, w których domaga się oficjalnych i publicznych przeprosin. Oprócz bezimiennych hejterów udało mu się także zebrać dowody przeciwko jednemu z najbardziej znanych polskich promotorów medycyny alternatywnej – Jerzemu Ziębie. W rozmowie z WP Tech Dawid Ciemięga przyznał, że pochodziły one przede wszystkim z filmów wideo na YouTubie, które nagrywa Zięba, czyli praktycznie sam dostarczył materiałów przeciwko sobie.

d2jek3s

Zobacz także: Lekarz ma dość oskarżeń antyszczepionkowców. "Chcą zniszczyć mój wizerunek"

Jak Wszyscy widzicie - udało się – pisze Ciemięga. - Teraz będziemy walczyć z hejtem, oszczerstwami , pseudonauką, naciąganiem pacjentów i szerzeniem nieprawdziwych informacji. A na tym skorzystają przede wszystkim mali i więksi pacjenci.

Redakcja WP Tech zwróciła się z prośbą o komentarz do Dawida Ciemięgi. Czekamy na odpowiedź

d2jek3s

Podziel się opinią

Share
d2jek3s
d2jek3s
Więcej tematów