Zdjęcie ze swoim jeszcze nienarodzonym dzieckiem? Belly Scan to jedna z najpopularniejszych nowych, polskich aplikacji

Zdjęcie ze swoim jeszcze nienarodzonym dzieckiem? Belly Scan to jedna z najpopularniejszych nowych, polskich aplikacji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Aleksandra Grzegrzółka

25.08.2017 12:16, aktual.: 25.08.2017 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oczekiwanie na dziecko to ważny czas dla rodziny - warto go upamiętnić. Jedną z aplikacji, która chce w tym pomóc, jest Belly Scan, o której w ostatnich dniach jest wyjątkowo głośno.

Jak podkreślają jej twórcy (jedną z nich jest Nicole Sochacki - Wójcicka, lekarz ginekolog prowadząca również własnego bloga ), to pierwsza aplikacja na świecie, która pozwala nałożyć obraz USG na zdjęcie brzucha przyszłej mamy. W ten sposób powstają nieco oryginalne ujęcia z jeszcze nienarodzonymi dziećmi. To głównie one ściagnęły uwagę mediów oraz internautów.

Początkowo sami uznaliśmy, że to już chyba przesada. A jednak Belly Scan zdobyło błyskawiczną popularność - jest obecnie jedną z chętniej pobieranych polskich aplikacji zarówno w Google Play jak i App Store. Poza wspomnianymi rodzinnymi portretami z medycznym akcentem w apce można znaleźć spory wybór innych naklejek i efektów, które można nakładać na fotografie. Efekt trochę cukierkowy, ale środowisku "instamateczek" zdecydowanie się podoba. Poniżej sami możecie ocenić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)