Zdjęcie ze swoim jeszcze nienarodzonym dzieckiem? Belly Scan to jedna z najpopularniejszych nowych, polskich aplikacji

Zdjęcie ze swoim jeszcze nienarodzonym dzieckiem? Belly Scan to jedna z najpopularniejszych nowych, polskich aplikacji25.08.2017 12:16
Zdjęcie ze swoim jeszcze nienarodzonym dzieckiem? Belly Scan to jedna z najpopularniejszych nowych, polskich aplikacji
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Oczekiwanie na dziecko to ważny czas dla rodziny - warto go upamiętnić. Jedną z aplikacji, która chce w tym pomóc, jest Belly Scan, o której w ostatnich dniach jest wyjątkowo głośno.

Jak podkreślają jej twórcy (jedną z nich jest Nicole Sochacki - Wójcicka, lekarz ginekolog prowadząca również własnego bloga ), to pierwsza aplikacja na świecie, która pozwala nałożyć obraz USG na zdjęcie brzucha przyszłej mamy. W ten sposób powstają nieco oryginalne ujęcia z jeszcze nienarodzonymi dziećmi. To głównie one ściagnęły uwagę mediów oraz internautów.

Początkowo sami uznaliśmy, że to już chyba przesada. A jednak Belly Scan zdobyło błyskawiczną popularność - jest obecnie jedną z chętniej pobieranych polskich aplikacji zarówno w Google Play jak i App Store. Poza wspomnianymi rodzinnymi portretami z medycznym akcentem w apce można znaleźć spory wybór innych naklejek i efektów, które można nakładać na fotografie. Efekt trochę cukierkowy, ale środowisku "instamateczek" zdecydowanie się podoba. Poniżej sami możecie ocenić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)