Zaplanujesz podróż, kupisz bilety, zapłacisz za prąd. Wszystko w jednej aplikacji

Zaplanujesz podróż, kupisz bilety, zapłacisz za prąd. Wszystko w jednej aplikacji

Zaplanujesz podróż, kupisz bilety, zapłacisz za prąd. Wszystko w jednej aplikacji
Źródło zdjęć: © WP.PL | Jakub Tujaka
Adam Bednarek
15.11.2017 11:22

Aplikacja SkyCash się rozwija i służyć będzie nie tylko do kupowania biletów w komunikacji miejskiej czy płacenia za parking. W telefonie opłacimy znacznie więcej wydatków.

Już teraz SkyCash pozwala nie tylko kupić bilet miejski czy zapłacić za parking, ale też opłacić seans w kinie czy ubezpieczenie OC. Możliwość będzie jeszcze więcej. Przedstawiciel SkyCash, Piotr Bochenek, zapowiedział, że wkrótce SkyCash pozwoli zaplanować podróż - czytamy na portalu cashless.pl.

Aplikacja nie tylko podpowie, na jakim przystanku wsiąść i gdzie się przesiąść lub wysiąść, ale też od razu pozwoli kupić bilety. Tym bardziej że pojawią się nowe rodzaje: dojdzie więcej miejskich, bilety na busy oraz bilety samolotowe. Już teraz kupić można bilety na pociąg, m.in. Intercity.

To jednak nie koniec zmian w SkyCash. W aplikacji zapłacimy też za… prąd. Chodzi o doładowanie liczników energii elektrycznej. W niektórych miejsach - np. wynajmowanych mieszkaniach czy akademikach - tak płaci się za prąd. Zamiast robić przelew, będzie można uregulować rachunek za pomocą aplikacji w telefonie.

Niestety nie wiadomo dokładnie, kiedy pojawią się nowe funkcje.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)