Trwa ładowanie...
holderName

Zabezpiecz i usprawnij swój komputer za grosze. Okazja na Humble Bundle

Humble Bundle – strona najlepiej znana z ofert na tanie gry w zestawach oferuje tym razem pakiety programów bezpieczeństwa i optymalizacji komputera. Można zaoszczędzić ponad 2000 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za 55 zł można kupić programy warte ponad 2 tys.
Za 55 zł można kupić programy warte ponad 2 tys. (Humble Bundle)
holderName

Zestaw "Cybersecurity" oferuje trzy różne pakiety, różniące się ceną i zawartością:

Humble Bundle za dolara (3,73 zł) to System Mechanic – program usprawniający działanie komputera z roczną licencją oraz Private Internet Acces – VPN z licencją na jeden miesiąc.

Czytaj też: Szef Wykopu o cenzurze w internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii

holderName

Humble Bundle za 8,73 USD (32,5 zł) zawiera Prey Anti-Theft Pro czyli program do ochrony i kontroli smartfona (6-miesięczna subskrypcja), Vipre Advanced Security – antywirus i program chroniący prywatność w sieci (na jeden rok), TrackOFF Standard – program ukrywający działalność w internecie i chroniący przed śledzeniem w sieci (1 rok).

Zobacz: Popularny smartfon wraca do Biedronki. Już w sklepach

Najdroższy pakiet Humble Bundle za 15 dolarów (56 zł) to pięć programów. Private Internet Access, który zawarty jest też w najtańszym pakiecie tylko w odróżnieniu od niego ma roczną subskrypcję. Oprócz tego: Dashlane – menedżer haseł (roczna subskrypcja), AdGuard Premium – program chroniący przed natarczywymi reklamami, skryptami i śledzeniem (subskrypcja na rok), SpiderOak One Backup – program do obsługi kopii zapasowych (na rok), ProtonMail Plus – jedna z najbezpieczniejszych na świecie skrzynek pocztowych.

Wszystkie pakiety można obejrzeć i kupić na stronie Humble Bundle

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName
Więcej tematów