Wynalazek Marka Zuckerberga. Na Facebooku się nie skończyło

Wynalazek Marka Zuckerberga. Na Facebooku się nie skończyło

Wynalazek Marka Zuckerberga. Na Facebooku się nie skończyło
Źródło zdjęć: © Youtube.com
Arkadiusz Stando
30.04.2019 07:05

Kilka dni temu Mark Zuckerberg opublikował na Facebooku bardzo emocjonalny post. Pokazał, jaki prezent stworzył dla swojej żony. "Bycie matką jest bardzo trudne" - pisze twórca Facebooka.

Mark Zuckerberg stworzył dla swojej żony "pudełko snu". Ma jej pomagać w spokojnym przesypianiu nocy. Jak pisze Mark, jego żona za każdym razem, gdy budzi się w nocy, sprawdza zegarek. Dlaczego? Sprawdza, czy to już czas wstać do dzieci.

Pudełko zacznie emitować delikatne światło, kiedy nadejdzie odpowiednia godzina. Jeśli żona Zuckerberga obudzi się w nocy i zobaczy, że pudełko nie świeci, to może spać spokojnie. Światło ma być na tyle słabe, że nie wybudzi jej ze snu. Wtedy być może Mark wstanie i pójdzie do dzieci, nie budząc żony. Taka ciekawa alternatywa dla budzika.

Zuckerberg jest inżynierem. Jak właściwie sam pisze: "jestem inżynierem, więc zbudowanie urządzenia, które pomoże mojej partnerce lepiej spać jest jednym z najlepszych sposobów wyrażenia mojej miłości".

Jak mówi Zuckerberg, jego "pudełko snu" sprawdza się bardzo dobrze. Jego znajomi chwalą wynalazek i twierdzą, że też chcieli by mieć takie urządzenie. Jego zdaniem to świetny pomysł na biznes i zachęca, aby przedsiębiorcy spróbowali swoich sił w sprzedaży takich produktów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (58)