Trwa ładowanie...
dn6gu9h

WOŚP 2020. Wystarczy jedno hasło, żeby "wrzucić" 5 zł

Nie tylko licytacje i wrzucenie pieniędzy do puszki. Jest jeszcze jeden prosty sposób, żeby Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała większą kwotę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WOŚP 2020 - jak można pomóc?
WOŚP 2020 - jak można pomóc? (East News)
dn6gu9h

Już po raz siódmy na Twitterze odbywa się specjalna akcja. Każdy unikalny użytkownik serwisu społecznościowego, który dziś wrzuci wpis z hashtagiem #MastercardGraZWOŚP, sprawi, że MasterCard przekaże 5 złotych na konto Orkiestry.

Hasztag #MastercardGraZWOŚP już jest najpopularniejszym w Polsce na Twitterze. Podczas zeszłorocznego, 27.Finału użytkownicy opublikowali prawie 33 tys. wpisów. Od początku inicjatywy, czyli od 2014 r., udało się w ten sposób zebrać ponad milion złotych.

Przed godziną 12:00 licznik trwającego finału wskazywał ponad 50 tys. zł zebranych tylko na Twitterze.

dn6gu9h

Zobacz też: Badanie krwi pozwoli przewidzieć, czy umrzesz w przeciągu 16 lat. Skuteczność ponad 80 proc.

Co ważne, Mastercard potwierdził, że nieważne jest to, czy wpiszecie "#MastercardGraZWOŚP" czy "#MastercardGraZWOSP" - liczone są obie wersje.

dn6gu9h

Oczywiście to nie jedyny sposób na to, by wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Miłośnicy technologii i historii powinni zainteresować się specjalnymi aukcjami, na których wylicytować można lot historycznym samolotem oraz wyjątkowy model odkurzacza iRobot.

Czytaj też: WOŚP 2020: Nie tylko oszustwo. Ostrzegają przed jeszcze jedną rzeczą

dn6gu9h

Podziel się opinią

Share

dn6gu9h

dn6gu9h
Więcej tematów