World of Warcraft: Battle for Azeroth - aktualizacja Rise of Azshara i nowa animacja

World of Warcraft: Battle for Azeroth - aktualizacja Rise of Azshara i nowa animacja

World of Warcraft: Battle for Azeroth - aktualizacja Rise of Azshara i nowa animacja
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.05.2019 10:02

15 maja do World of Warcraft: Battle for Azeroth trafiła nowa, duża aktualizacja wprowadzająca m.in. nowe obszary, nowy rajd i wyposażenie oraz wiele dodatkowych zmian. Ponadto studio Blizzard Entertainment opublikowało kolejny animowany zwiastun Battle for Azeroth.

World of Warcraft: Battle for Azeroth - Rise of Azshara

"Wojna o Azeroth trwa w najlepsze, a ze spienionych fal Wielkiego Morza wyłania się odwieczny nieprzyjaciel." 15 maja weszła w życie nowa, duża aktualizacja do World of Warcraft: Battle for Azeroth, w której Przymierze i Horda muszą zmierzyć się z Królową Przypływów.

Obraz
© Materiały prasowe

Na graczy czeka dodatkowa zawartość, w tym między innymi:

  • Nazjatar – zatopione miasto nag, w którym rządzi Królowa Aszara. Gracze będą musieli stanąć po stronie jednego z dwóch stronnictw: Wyzwolonymi (Unshackled) lub Ankoanami, które usiłują stawić czoła nagom;
  • Operacji Mechagon (Operation: Mechagon) - olbrzymie nowe podziemia w stylu nowego Karazhanu;
  • Rajd na Wieczny pałac Aszary (Eternal Palace) - rajd z ośmioma bossami, w którym na końcu gracze zmierzą się Królową Przypływów;
  • Nowe esencje wzmacniające Serce Azeroth;
  • Nowe zestawy pancerzy, wyposażenia dla wierzchowców i wiele innych nowości.
Obraz
© Materiały prasowe

WoW: Battle for Azeroth - nowa animacja promująca dodatek

Blizzard opublikował również nowy zwiastun - kolejną wysokiej jakości animację, która promuje dodatek Battle for Azeroth. Dodatek zadebiutował latem zeszłego roku, ale gracze World of Warcraft mogą liczyć co jakiś czas na dodatkową zawartość, która rozszerzy rozgrywkę. Nowa animacja pt. Safe Heaven została wypuszczona jako zapowiedź aktualizacji 8.2 Rise of Azshara.

Obraz
© Materiały prasowe

Animacja Safe Heaven opowiada o powrocie jednego z najważniejszych dla świata WoWa orka - Thralla, odpowiadając na pytanie, dlaczego porzucił spokojne życie, by na nowo walczyć za Hordę. Animację możecie obejrzeć tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)