Wiedźmin: Toss A Coin to Your Witcher ma już liczne covery. Wybraliśmy najlepsze

Wiedźmin: Toss A Coin to Your Witcher ma już liczne covery. Wybraliśmy najlepsze
Źródło zdjęć: © Netflix

07.01.2020 17:42, aktual.: 24.01.2020 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Fenomen piosenki "Toss A Coin to Your Witcher" (pol. "Grosza daj Wiedźminowi") mógł zaskoczyć samych twórców serialu "Wiedźmin". Fani swoją miłość do twórczości serialowego Jaskra pokazali, tworząc własne wersje utworu. Wybraliśmy najlepsze covery, jakie znaleźć można na YouTubie.

Piosenka "Grosza daj Wiedźminowi" pobija kolejne rekordy popularności w serwisie YouTube. Piosenka w wykonaniu Joeya Bateya, czyli serialowego Jaskra ma już ponad 11 mln wyświetleń, a fani chcą, by artysta pojawił się na tegorocznym Open'erze 2020.

Nie dziwi więc, że na YouTubie nie zabrakło również przeróbek i coverów w najróżniejszych wersjach. Największą popularnością zdecydowanie cieszy się "Toss A Coin to Your Witcher" w wersji heavy metalowej ballady i takich przeróbek znajdziemy w serwisie najwięcej. Ta poniżej ma ponad 1,3 mln wyświetleń:

Oczywiście to nie jedyny metalowy muzyk, który wziął na warsztat utwór Jaskra. Pojawiła się też wersja bardziej "konkretna":

Dla miłośników nieco bardziej klasycznych dźwięków, polecamy "Toss A Coin to Your Witcher" w wersji instrumentalnej, na skrzypcach:

No koniec ciekawa wariacja piosenki w wersji gitarowej. Ta konkretna cieszy się dużą popularnością w serwisie ponieważ zdradza, jak samodzielnie nauczyć się grać "Toss A Coin to Your Witcher". Jeśli będziecie chcieli spróbować swoich sił, zainspirujcie się poniższym wideo:

Na koniec przypominamy, że "Toss A Coin To Your Witcher" trafiło do najpopularniejszej gry VR - "Beat Saber". Możecie zobaczyć, jak brzmi w tym wariancie:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)