Trwa ładowanie...

Wiedźmin: sezon 2. Prace ruszyły, Netflix kuje żelazo póki gorące

Lauren S. Hissrich potwierdziła na swoim twitterowym profilu rozpoczęcie prac nad drugim sezonem serialu Wiedźmin. Wygląda na to, że Netflix również nie może się doczekać kolejnych odcinków.
Share
Serial "Wiedźmin" poświęca dużo uwagi nieznanej przeszłości Yennefer
Serial "Wiedźmin" poświęca dużo uwagi nieznanej przeszłości YenneferŹródło: Materiały prasowe
d1nui23

Rzecz jasna przygotowania trwają zapewne już jakiś czas, o czym mówił Tomasz Bagiński, ale oficjalna produkcja teraz rusza pełną. Lauren S. Hissrich, showrunnerka "Wiedźmina", potwierdziła rozpoczęcie prac nad drugim sezonem na swoim twitterowym profilu.

To oznacza, że w najbliższych tygodniach możemy spodziewać nowych materiałów związanych z drugim sezonem "Wiedźmina". Co nieco o planach twórców już wiemy. Tomasz Bagiński mówił, że autorzy wiele się nauczyli i nie powtórzą błędów z pierwszego sezonu. Mają też więcej czasu na przygotowania.

d1nui23

Zobacz też: Globalne ocieplenie: Kanibalizm jako nowy sposób walki ze zmianami klimatycznym

Showrunnerka odpowiadająca za serial Netflixa "Wiedźmin" wzięła niedawno udział w sesji pytań na Reddicie. Z odpowiedzi na pytania wynika m.in., że w kolejnych sezonach otrzymamy bardziej zróżnicowane spojrzenie na Nilfgard i jego przedstawicieli.

Według plotek rozpoczęcie zdjęć do drugiego sezonu "Wiedźmina" miało rozpocząć się w lutym. Czy w takim razie Netflix przyspieszył pracę, czy może po prostu aktorzy mają jeszcze trochę czasu, a obecnie trwają przygotowania z udziałem Lauren S. Hissrich i reszty ekipy? Tego nie wiemy. Niemniej to dobrze wiedzieć, że coś się w temacie dzieje - choć to żadne zaskoczenie, bo sezon 2 zapowiedziany był na długo przed premierą pierwszego. Netflix już wcześniej uwierzył w "Wiedźmina".

d1nui23

Podziel się opinią

Share
d1nui23
d1nui23
Więcej tematów