"Viatoris": luksusowy jacht zbudowany w Polsce. Zobacz, jak wygląda w środku

"Viatoris": luksusowy jacht zbudowany w Polsce. Zobacz, jak wygląda w środku

"Viatoris": luksusowy jacht zbudowany w Polsce. Zobacz, jak wygląda w środku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek
11.06.2018 16:00

To prawdopodobnie jedyna okazja, by zobaczyć, jak prezentuje się od środka największy luksusowy jacht zbudowany w Polsce. Mało kto będzie na nim gościł, więc musimy zadowolić się nagraniem wideo z pokładu jednostki "Viatoris".

O jachcie "Viatoris" już pisaliśmy. Ma 40 metrów długości i 8 metrów szerokości. Jest nie tylko największym jachtem zbudowanym w Conrad Shipyard, ale także największym luksusowym jachtem motorowym zbudowanym kiedykolwiek w Polsce. Wiemy, że jego właścicielem jest Rosjanin, który niebawem planuje zakończyć pracę zawodową. Jak pisze portal gdansk.pl, zapragnął mieć dom na morzu. Wyjątkowo luksusowy - musimy przyznać.

Na materiale wideo opublikowanym na gdansk.pl widzimy, jak wygląda wnętrze jachtu:

W salonie znajdują się "sprowadzane z różnych części świata dywany, kanapy i fotele obszyte najdroższymi tkaninami z Włoch i Francji". Elementy zdobiące lampy czy żyrandole to prawdziwe srebro. Jest też telewizor, ale wysuwany - tak na wszelki wypadek, bo właściciel ponoć nie lubi oglądać telewizji.

"Na jachcie znajduje się także pokład słoneczny, czyli miejsce, gdzie są dwie duże kanapy do opalania i motorówka. W części rekreacyjnej znajdziemy natomiast saunę, bieżnię, drabinki do ćwiczeń oraz 8-osobowe jacuzzi o pojemności 2 tys. litrów" - czytamy na gdansk.pl.

Luksusowy jacht ma pomieścić 10 gości i maksymalnie 6 członków załogi. Ile kosztował? Tajemnica handlowa. Wiemy jedynie, że wyczarterowanie takiego jachtu na tydzień, to koszt ok. 280 tys. euro. A do tego trzeba jeszcze doliczyć cenę paliwa i obsługi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)