UST‑M Niebieskie Źródła - domowa stacja uzdatniania wody

UST-M Niebieskie Źródła - domowa stacja uzdatniania wody
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.04.2013 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Niebieskie Źródła" to kompaktowy zmiękczacz wody firmy UST-M. Swoją nazwę zawdzięcza silnie pulsującym źródłom znajdującym się w rezerwacie przyrody położonym na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego - miasta, w którym swoją siedzibę ma firma. Urządzenie pozwala uzdatnić wodę, chroniąc tym samym instalację wodną i sprzęt AGD.

Zmiękczacz "Niebieskie Źródła" to stacja uzdatniania wody z automatyczną, elektroniczną głowicą czasowo-objętościową. Wyposażona została w by-pass, który pozwala na swobodny montaż i demontaż. Do zmiękczania wody wykorzystuje żywicę jonowymienną, czyli specjalne złoże filtracyjne, które zamienia jony wapnia i magnezu na jony sodu.

Urządzenie pracuje bezobsługowo. Wystarczy wsypać ok. raz w miesiącu do obudowy zmiękczacza specjalne tabletki soli. W momencie, kiedy żywica jonowymienna straci swoją wydajność, automatyczna głowica podda ją procesowi regeneracji.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

"Niebieskie Źródła" mają poprawiać jakość wody, obniżając jej twardość, a także, w pewnym stopniu, eliminując żelazo i mangan. To z kolei chronić ma instalację wodną oraz podłączone do niej urządzenia w całym gospodarstwie domowym, eliminować kamień kotłowy i zapobiegać osadzaniu się kamienia na armaturze kuchennej.

Cena: od 1500 zł brutto

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)