Uncharted 4: Kres Złodzieja - ruszają otwarte testy trybu wieloosobowego

Uncharted 4: Kres Złodzieja - ruszają otwarte testy trybu wieloosobowego

Uncharted 4: Kres Złodzieja - ruszają otwarte testy trybu wieloosobowego
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.03.2016 12:47

Mamy coś dla fanów konsolowych gier. Uncharted 4: Kres Złodzieja to - zdaniem wielu - jedna z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku dla konsoli PlayStation 4. Jest to ostatnia część nagradzanej serii Uncharted.

Mówi się, że dla marki to "nie tylko symbol nowej generacji gier", ale też "najbardziej epicka przygoda Nathana Drake’a". Znajdziemy tu nową, dynamiczną mechanikę walki, większy i bardziej otwarty świat, który gracz może swobodnie przemierzać i odkrywać, a także udoskonaloną grafikę i animacje postaci, które tchną zupełnie nowe życie w serię.

Premiera pełnej wersji gry odbędzie się 10 maja, natomiast już w ten weekend uruchomione zostaną otwarte testy trybu wieloosobowego. Wystarczy pobrać tryb wieloosobowy Uncharted 4 ze sklepu PlayStation Store i skorzystać z niego w trakcie trwania beta testów.

Otwarty weekend trybu wieloosobowego Uncharted 4: - Start: piątek 4 marca 2016 r., godzina 18:00
- Zakończenie: poniedziałek 7 marca 201. r., godzina 8:59

Więcej informacji o trybie wieloosobowym Uncharted 4 znajduje się w FAQ trybu wieloosobowego.

Opis gry: Trzy lata po wydarzeniach znanych z Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Nathan Drake nie kwapi się do powrotu do życia poszukiwacza skarbów. Wkrótce jednak zew przygody ponownie daje o sobie znać, gdy jego brat - Sam, nagle przypomina o sobie, prosząc Drake'a o uratowanie mu życia, a jednocześnie proponując przygodę, której nasz bohater nie jest w stanie się oprzeć.

Podążając tropem dawno zaginionego skarbu kapitana Henry'ego Avery'ego, Sam i Drake wyruszają na poszukiwanie Libertalii, utopijnej krainy piratów położonej w głębi madagaskarskiej dżungli. Uncharted 4. Kres Złodzieja zabiera graczy w podróż dookoła świata – porośnięte gąszczem wysepki, miasta oraz pokryte śniegiem szczyty mają zaprowadzić ich do skarbu Avery'ego.

słk

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)