Ubrania "The Sims" w rzeczywistości. Efekt współpracy z Moschino

Ubrania "The Sims" w rzeczywistości. Efekt współpracy z Moschino

Ubrania "The Sims" w rzeczywistości. Efekt współpracy z Moschino
Źródło zdjęć: © Moschino
Grzegorz Burtan
12.04.2019 20:51

Fani serii "The Sims" mogą już zbierać realne odpowiedniki Simoleonów. Moschino, włoski dom mody, zawiązał współpracę z wydawcą serii, Electronic Arts. Efektem tej kolaboracji jest kapsułowa kolekcja ubrań Moschino x The Sims.

"Simsy" były chyba najbardziej neutralną płciowo grą początku XXI wieku. Objawiało się to tym, że całkowicie pomijane w ówczesnym growym marketingu dziewczyny również grały w gry tej serii. "Gram, ale tylko w Simsy" często przewijało się w rozmowach ówczesnych uczniów i uczennic podstawówek.

Możliwość budowania domu i jego dalsze rozwijanie, rozwijanie kariery, tworzenie rodziny – to przemawiało do każdej osoby. Część lubiła też nieco bardziej sadystyczne zabawy, ale kto nie usunął drabinki z basenu z Simami, niech pierwszy rzuci kamieniem.

Obraz
© Moschino

Produkcja inspirowała wiele osób. Także Jeremy'ego Scotta, dyrektora kreatywnego Moschino.

- Uwielbiam wyobrażać sobie, projektować i ożywiać świat indywidualnych osobowości ze światem The Sims. Ta koncepcja naśladuje to, co mam zrobić dla każdej kolekcji w Moschino, ponieważ tworzę świat fantastycznych fabuł i postaci – mówił Scott w wywiadzie.

Swoją premierę kolekcja będzie miała na dorocznej imprezie Moschino Palm Springs Desert Party, która odbywa się podczas festiwalu Coachella, trwającego w ten weekend. W tym samym czasie trafi do sprzedaży na stronie internetowej Moschino oraz we wszystkich salonach włoskiej marki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)