Uber Eats w kolejnych miastach Polski. Promocje dla użytkowników

Uber Eats w kolejnych miastach Polski. Promocje dla użytkowników

Uber Eats w kolejnych miastach Polski. Promocje dla użytkowników
Źródło zdjęć: © 123RF
28.10.2019 16:42

Białystok i Szczecin to kolejne miasta, w których pojawi się Uber Eats. W sumie w aplikacji będzie można zamawiać jedzenie z prawie setki nowych restauracji.

Uber Eats obsługuje już 16 miast w Polsce. W październiku firma zdążyła już wcześniej rozszerzyć ofertę – o Gliwice i Sosnowiec. - W niespełna 1,5 tygodnia Uber Eats stał się potencjalnie dostępny dla ponad miliona Polaków. Wierzymy, że każdy znajdzie dania odpowiadające swoim gustom kulinarnym - mówi Jakub Pietraszek, General Manager w Uber Eats Polska.

Uber Eats – promocje

Mieszkańcy i turyści odwiedzający Białystok i Szczecin mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Zniżka ma wartość 15 zł i obowiązuje przy pierwszych trzech zamówieniach w obu z tych miast. Aby ją aktywować, wystarczy wpisać kod w aplikacji Uber Eats w zakładce „Promocje”. Kody obowiązują do 23 grudnia 2019 roku.

Białystok – kod promocyjny na Uber Eats to BIALYSTOK3X15
Szczecin – kod promocyjny na Uber Eats to SZCZECIN3X15

Poza nowymi dwoma miastami, w Uber Eats można zamawiać dania z restauracji w takich miastach jak Warszaawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łódź, Katowice, Lublin, Bydgoszcz, Toruń, Gliwice i Sosnowiec. Polska jest jednym z największych rynków dla Uber Eats w całej Europie.

Uber rozpycha się w Polsce

Jednocześnie Uber rozwija w Polsce swoje kolejne usługi. Niedawno informowaliśmy o Uber Freight. Usługa ta łączy przewoźników ze spedytorami, a więc Uber chce wejść na rynek kurierski. Przeczytaj więcej o Uber Freight.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)