Twoja ulubiona kawa za jednym dotknięciem: ekspres KRUPS EA9010

Twoja ulubiona kawa za jednym dotknięciem: ekspres KRUPS EA9010

Twoja ulubiona kawa za jednym dotknięciem: ekspres KRUPS EA9010
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.07.2014 13:39

Czarna czy biała? To zależy tylko od Ciebie. Z nowym ekspresem KRUPS EA9010 z funkcją One Touch Cappuccino i 17 automatycznymi programami przygotujesz ulubioną kawę zaledwie za jednym dotknięciem. Zintegrowany, dwustopniowy system spieniania mleka stworzy puszystą, pyszną piankę - zupełnie jak od profesjonalnego baristy.

Nowy, zaawansowany technologicznie ekspres KRUPS EA901. przyrządzi kawę o perfekcyjnym smaku i aromacie. Do wyboru jest jeden z 17 rodzajów kawy (czarnych oraz białych), które znajdują się w menu ekspresu. Każdą z nich można zaparzyć przy wykorzystaniu tylko jednego przycisku. Ekskluzywny, automatyczny system regulacji grubości mielenia oraz ilości kawy zadba o idealne przygotowanie wybranego rodzaju kawy. Za sprawą innowacyjnego systemu grzewczego Thermoblock, już pierwsza (przyrządzona tuż po włączeniu ekspresu) kawa ma idealną temperaturę.
Ekspres wyróżnia innowacyjny, dwustopniowy system spieniania mleka, który powstał pod wpływem inspiracji pracą profesjonalnych baristów. W pierwszym etapie system podgrzewa mleko do idealnej temperatury, natomiast w drugim, dzięki wysuwającej się do filiżanki dyszy, perfekcyjnie je spienia na puszystą piankę, idealną do cappuccino czy latte. Po spienieniu mleka dysza automatycznie się płucze, nie trzeba więc pamiętać o jej czyszczeniu po każdym przygotowaniu białej kawy.

Z ekspresem KRUPS EA901. można dopasować parametry kawy do własnych preferencji: ustawić moc kawy, jej wielkość oraz temperaturę wody. Natomiast dzięki funkcji „Ulubione” można stworzyć własne menu, dzięki czemu za pomocą jednego przycisku przygotujemy ulubione espresso, cappuccino, caffe latte czy ristretto.
Urządzenie zostało wyposażone w kolorowy wyświetlacz TFT z dotykowym ekranem 4:3. na którym wyświetla się menu, co zapewnia łatwą i w pełni intuicyjną obsługę ekspresu oraz przekłada się na wysoki komfort jego użytkowania. Elektroniczne wskaźniki poinformują o braku wody w pojemniku czy zapełnieniu pojemnika na fusy. Natomiast dzięki automatycznym programom czyszczenia i odkamieniania utrzymanie ekspresu w czystości nie przysporzy żadnego kłopotu.
Sugerowana cena: ok. 519. zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)