Trwa ładowanie...
dus9lk1

Tesla pickup Elona Muska jak samochód Blade Runner czy Cyberpunk 2077

Kosmiczna, albo mocno cyberpunkowa Tesla, za jakiś czas wyjedzie na drogi. Elon Musk znów dał znać o nowym projekcie swojej firmy. Samochód wygląda bardzo futurystycznie. Dotychczasowe auta Tesla są po prostu elektryczne, to w dodatku wygląda odjazdowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teaser nowej Tesli pickup firmy Elona Muska.
Teaser nowej Tesli pickup firmy Elona Muska. (Twitter Elon Musk)
dus9lk1

Sylwetka zdaje się być niska, ale mogą to być pozory, bo samochód ma pomieścić aż sześć osób. Jego linia i szczelinowy reflektor kojarzy się z filmami z cyklu Blade Runner, czy nadchodzącą grą Cyberpunk 2077 autorstwa polskiego studia CD Projekt RED. Cóż, szykuje się auto dla entuzjastów sci-fi i androidów.

Tesla Elona Muska w roli potężnego pickupa
Zasięg nowej Tesli ma wynosić do 800 km. To zdecydowanie największy pojazd w ofercie firmy Elona Muska. Ma oferować takie udogodnienia jak zawieszenie samopoziomujące, kamery z widokiem dookoła auta, nawet gniazdo zasilania 240V! Jedna z edycji pickupa (tak, podobno miałby to być pickup, więc też pod tym względem to coś nowego dla Elona Muska) cechowała by się podobnymi gabarytami co Ford T-150.

dus9lk1

Napęd tego sporego elektrycznego pojazdu będą stanowić dwa silniki zasilające wszystkie koła. Aby zobaczyć więcej zdjęć i materiały wideo, nie przyjdzie nam długo czekać. Tesla pickup zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku, możliwe że jeszcze w sierpniu jak pisał sam Elon Musk, ale na pewno w przeciągu dwóch lub trzech miesięcy. Debiut rynkowy najpewniej będzie miał miejsce w przyszłym roku.

Fani poczynań Elona Muska nie byli obojętni na jego post z Twittera. Szybko powstało wiele przeróbek zdjęcia. Jedne zabawne, inne robione na poważnie i gdybające o wyglądzie całego auta. Część fan-artów prezentuje się ciekawie.

dus9lk1

Podziel się opinią

Share
dus9lk1
dus9lk1
Więcej tematów