Ta polska kuchenka działa bezawaryjnie już 45 lat

Ta polska kuchenka działa bezawaryjnie już 45 lat03.09.2013 15:19
Ta polska kuchenka działa bezawaryjnie już 45 lat
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Już niemal pół wieku grzeje, doskonale piecze i gotuje – 45-letnia kuchenka gazowa, której właścicielką jest 65-letnia p. Zofia z Gdańska to wyjątkowy, zabytkowy okaz. Urządzenie, wyprodukowane w latach 60. we wrocławskiej fabryce firmy FagorMastercook (dawny Wrozamet) wciąż sprawnie działa, co potwierdza wysoką jakość sprzętu.

Urządzenie, wyprodukowane w latach 60. we wrocławskiej fabryce firmy FagorMastercook (dawny Wrozamet) wciąż sprawnie działa, co potwierdza wysoką jakość sprzętu. Ciekawostką jest, że właścicielka posiada również doskonale zachowaną instrukcję obsługi.

Jak wyjaśniła p. Zofia kuchenka, która służyła jej przez 4. lat, była na co dzień intensywnie użytkowana. Z uwagi na dużą rodzinę często się na niej gotowało, a także piekło w piekarniku. Mimo to urządzenie nigdy nie miało żadnej awarii, ani nawet drobnej usterki.

Firma FagorMastercook, w ramach wdzięczności za wzorcowe użytkowanie sprzętu przez niemal pół wieku, postanowiła przekazać p. Zofii nową kuchenkę. Z kolei zabytkowy model zajmie ważne miejsce w showroomie, znajdującym się we Wrocławiu, tuż przy głównej siedzibie firmy. Odwiedzający mają możliwość porównać urządzenie ze współczesnymi sprzętami i odbyć małą podróż w czasie.

-/PS

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)