Sprawdź przygotowanie do matury z Operonem i WP. Quiz dla licealisty - matematyka

Sprawdź przygotowanie do matury z Operonem i WP. Quiz dla licealisty - matematyka

Sprawdź przygotowanie do matury z Operonem i WP. Quiz dla licealisty - matematyka
Źródło zdjęć: © iStock.com | byillustration
31.03.2020 12:37, aktualizacja: 01.04.2020 17:24

Przez epidemię koronawirusa w Polsce zamknięto szkoły, a uczniowie zostali zmuszeni do nauki w domu. Operon i WP pomagają licealistom przygotować się do egzaminu maturalnego z matematyki.

Publikujemy test, który pomoże sprawdzić wiedzę przed maturą z matematyki.

Quiz publikujemy dzięki uprzejmości wydawnictwa Operon, które przygotowało serię podręczników MATURA. Wydawnictwo Operon zaprasza także do bezpłatnej strefy nauki dla Maturzystów.

Koronawirus - zamknięte szkoły

Pandemia zmusiła polskie władze do zamknięcia szkół z powodu ryzyka, jakie stwarza koronawirus. Dla maturzystów to spore utrudnienie, ale zachęcamy was, by nie zaprzestawać przygotowań do egzaminów. Powyższy quiz pomoże usystematyzować wiedzę i sprawdzi, z których tematów wymagane jest powtórzenie.

Przy okazji przypominamy, by stosować się do zaleceń WHO oraz władz i m.in. unikać dużych skupisk ludzi. Zaleca się pozostawanie w domu, a jednym z najlepszych sposobów na ograniczenie ryzyka zakażenia jest mycie rąk. O pozostałych zasadach higieny przeciwwirusowej możecie przeczytać w tym artykule.

Ryzyka nie należy lekceważyć - na całym świecie koronawirus rozprzestrzenił się na prawie 200 tys. osób, a codziennie słyszymy o nowych (również śmiertelnych) przypadkach zakażenia SARS-CoV-2 w Polsce. Zalecamy rozsądek i odpowiedzialność za zdrowie nasze i bliskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)