Słoneczna klawiatura Logitech K760 dla urządzeń z iOS

Słoneczna klawiatura Logitech K760 dla urządzeń z iOS
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

31.05.2012 12:46, aktual.: 31.05.2012 13:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Logitech zaprezentował nową klawiaturę dedykowaną komputerom Mac, iPadom
oraz iPhone’om: Logitech Wireless Solar Keyboard K760. Nowy produkt wyposażony jest w moduł Bluetooth i umożliwia jednoczesne parowanie wielu urządzeń oraz szybkie przełączanie się między nimi po naciśnięciu jednego przycisku.

Klawiatura Logitech Wireless Solar Keyboard K76. wyposażona jest w panele słoneczne, umożliwiające ładowanie wbudowanych akumulatorów. Łatwe połączenie dzięki technologii Bluetooth pozwala z kolei na jednoczesne parowanie klawiatury z trzema urządzeniami na raz oraz na szybkie przełączanie się między nimi bez konieczności ponownego połączenia. W ten sposób można swobodnie przechodzić od pisania na komputerze Mac do pracy na iPadzie i iPhonie oraz odwrotnie.

W klawiaturze uwzględniono przyciski funkcyjne znane z sytemu iOS takie jak: Command, Brightness, Eject. K760. dzięki niskoprofilowanym klawiszom, umożliwia wygodne i ciche pisanie, zwiększając jego szybkość i precyzję w porównaniu do pracy na klawiaturze wyświetlającej się na ekranie telefonu czy tabletu.

Logitech, K76. może być zasilana każdym światłem – zarówno sztucznym jak i naturalnym. W pełni naładowana bateria pozwala na pracę w całkowitych ciemnościach nawet przez trzy miesiące (biorąc pod uwagę średnią intensywność użytkowania dziennego czyli osiem godzin).

Ceny i dostępność
Klawiatura Logitech Wireless Solar Keyboard K760 będzie dostępna na rynku europejskim w lipcu 2012 roku w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej *339,99 PLN. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)