SkróTech: Najważniejsze wiadomości dnia [31.01.2020]

SkróTech: Najważniejsze wiadomości dnia [31.01.2020]

SkróTech: Najważniejsze wiadomości dnia [31.01.2020]
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons CC BY
31.01.2020 21:47

MON podpisał umowę na zakup myśliwców F-35. Koronawirus zbiera kolejne żniwa. Klienci sklepu Bestcena.pl borykają się z kolejnymi problemami. Oto najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia.

Samoloty F-35 dla Polski

Dzisiaj została podpisana umowa na zakup przez Polskie Siły Zbrojne 32 myśliwców F-35. Samoloty z USA zostaną dostarczone na przełomie 2025-30. Niestety jak się okazuje "najbardziej zaawansowane myśliwce" nie pozbawione są wad. Pentagon wykrył ponad 800 błędów w oprogramowaniu.

Kolejne ofiary koronawirusa

Na całym świecie huczy od informacji na temat zakażeń koronawirusem, jednak nie wszystkie z nich są prawdziwe. Tutaj możecie poznać 5 najczęściej powtarzanych kłamstw i mitów. Prawdą jest jednak to, że niestety dochodzi do coraz szybszego rozprzestrzeniania się wirusa na świecie. Dzisiaj zanotowano prawie 10 tys. przypadków zachorowań na całym świecie.

Kolejne problemy klientów Bestcena.pl

Wczoraj głośno zrobiło się o sklepie Bescena.pl, który jest prześwietlany przez Urząd Skarbowy. Niestety informacje, które dzisiaj wypłynęły mogą dodatkowo zaniepokoić klientów sklepu - okazuje się bowiem, że towar przez nich był... wypożyczany.

Pierwsze takie zdjęcie Słońca

Warto również wspomnieć o niezwykłym zdjęciu, które opublikowało amerykańskie obserwatorium. Po raz pierwszy udało się z niezwykłą dokładnością sfotografować powierzchnię Słońca. Efekty możecie zobaczyć tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)