SkróTech: Najważniejsze wiadomości dnia [31.01.2020]

SkróTech: Najważniejsze wiadomości dnia [31.01.2020]31.01.2020 21:47
SkróTech: Najważniejsze wiadomości dnia [31.01.2020]
Źródło zdjęć: © Wikimedia Commons CC BY

MON podpisał umowę na zakup myśliwców F-35. Koronawirus zbiera kolejne żniwa. Klienci sklepu Bestcena.pl borykają się z kolejnymi problemami. Oto najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia.

Samoloty F-35 dla Polski

Dzisiaj została podpisana umowa na zakup przez Polskie Siły Zbrojne 32 myśliwców F-35. Samoloty z USA zostaną dostarczone na przełomie 2025-30. Niestety jak się okazuje "najbardziej zaawansowane myśliwce" nie pozbawione są wad. Pentagon wykrył ponad 800 błędów w oprogramowaniu.

Kolejne ofiary koronawirusa

Na całym świecie huczy od informacji na temat zakażeń koronawirusem, jednak nie wszystkie z nich są prawdziwe. Tutaj możecie poznać 5 najczęściej powtarzanych kłamstw i mitów. Prawdą jest jednak to, że niestety dochodzi do coraz szybszego rozprzestrzeniania się wirusa na świecie. Dzisiaj zanotowano prawie 10 tys. przypadków zachorowań na całym świecie.

Zobacz też: Epidemia koronawirusa. Rośnie liczba ofiar

Kolejne problemy klientów Bestcena.pl

Wczoraj głośno zrobiło się o sklepie Bescena.pl, który jest prześwietlany przez Urząd Skarbowy. Niestety informacje, które dzisiaj wypłynęły mogą dodatkowo zaniepokoić klientów sklepu - okazuje się bowiem, że towar przez nich był... wypożyczany.

Pierwsze takie zdjęcie Słońca

Warto również wspomnieć o niezwykłym zdjęciu, które opublikowało amerykańskie obserwatorium. Po raz pierwszy udało się z niezwykłą dokładnością sfotografować powierzchnię Słońca. Efekty możecie zobaczyć tutaj.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)