SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.02.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.02.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.02.2020]
Źródło zdjęć: © iStock.com
Adam Bednarek
28.02.2020 21:36

Facebook odwołuje ważną konferencję, koronawirus szaleje na Allegro i OLX, a Netflix zdradza, kogo zobaczymy w roli Vesemira. Oto najważniejsze wiadomości w świecie technologii.

Boeing 777 z ponad 200 osobami na pokładzie był zmuszony do zawrócenia z trasy i awaryjnego lądowania na moskiewskim Wnukowie. Powodem była pęknięta szyba w kabinie. Historia zna przypadki, kiedy podobna awaria zakończyła się dużo gorzej i omal nie doszło do potężnej katastrofy.

Facebook odwołał konferencję F8 2020

Powodem był oczywiście koronawirus. Decyzja mimo wszystko zaskakuje, bo imprezę planowano na… maj. Czyżby Mark Zuckerberg obawiał się, że choroba dalej będzie paraliżować cały świat nawet za kilka miesięcy?

Koronawirus na Allegro i OLX

Chociaż w Polsce koronawirusa jeszcze nie ma, to na portalach aukcyjnych czuć panikę. Wśród ofert pojawiła się propozycja sprzedaży domen z koronawirusem w nazwie, urządzeń do dezynfekcji rąk czy całych serwisów internetowych stworzonych na potrzeby walki z zagrożeniem z Chin.

Xiaomi Mi Note 10 Pro: test smartfonu z pięcioma aparatami

Na łamach Komórkomanii pojawiła się recenzja najnowszego modelu Xiaomi. Czy warto go kupić - wyjaśnia Miron Nurski.

Netflix ujawnia, kto zagra Vesemira

Lista klientów firmy zajmującej się rozpoznawaniem twarzy skradziona

Clearview AI to start-up, który zajmuje się rozwijaniem systemu do zaawansowanego rozpoznawania twarzy. W bazie danych mają ponad 3 miliardy twarzy pozyskanych nielegalnie. Materiały trafiły w ręce hakerów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)