SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.08.2020 r.]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.08.2020 r.]

SkróTech. Najważniejsze informacje dnia [21.08.2020 r.]
Źródło zdjęć: © YouTube.com
Karolina Modzelewska
21.08.2020 23:10

Rosja w przyszłym tygodniu rozpocznie testy szczepionki na COVID-19 na grupie ponad 40 tys. ochotników. Z kolei premier Portugalii Antonio Costa deklaruje, że szczepionka w jego kraju będzie bezpłatna. W USA planują wypuścić na wolność setki milionów genetycznie zmodyfikowanych komarów. Nowy wygląd Facebooka obowiązkowy dla wszystkich od września.

Rosja w przyszłym tygodniu rozpocznie testy szczepionki na COVID-19 na grupie ponad 40 tys. ochotników

Rosja przyśpiesza badania nad skutecznością szczepionki Sputnik V w walce z COVID-19. W przyszłym tygodniu zostanie ona podana ponad 40 tys. ochotników, pomimo tego, że nie przeszła wszystkich wymaganych badań klinicznych.

Premier Portugalii Antonio Costa deklaruje, że szczepionka w jego kraju będzie bezpłatna

Portugalczycy będą mogli ubiegać się o bezpłatne szczepienia na COVID-19. Tak wynika z ostatnich deklaracji premiera Antonio Costy. Polityk przekazał, że jego kraj zagwarantował już sobie sprowadzenie blisko 7 milionów sztuk preparatu do końca 2020 roku.

W USA planują wypuścić na wolność setki milionów genetycznie zmodyfikowanych komarów

W USA zostanie zrealizowany dość kontrowersyjny plan. Władze lokalne Florida Keys planują wypuścić na wolność ponad 750 milionów genetycznie zmodyfikowanych komarów. Celem tego rozwiązania jest ograniczenie rozprzestrzeniania się owadów z gatunku Aedes aegypt.

Nowy wygląd Facebooka obowiązkowy dla wszystkich od września

Facebook zmienia swój wygląd. Będzie on obowiązkowy dla wszystkich od września. Nie wszystkim podobają się wprowadzone transformacje i uproszczenia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)