ycipk-q8anb2

Serial "Wiedźmin". Netflix ujawnił nazwy wszystkich odcinków pierwszego sezonu

Premiera pierwszego sezonu "Wiedźmina" od Netfliksa już niebawem. Wiemy, jak nazywać się będą odcinki, które zostaną wyemitowane w grudniu .
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Wiedźmin" na najnowszych zdjęciach prezentuje się świetnie
"Wiedźmin" na najnowszych zdjęciach prezentuje się świetnie (Materiały prasowe)
ycipk-q8anb2

Najpierw o zbliżającej się premierze Netflix przypomniał publikując plakat pierwszego sezonu. Teraz dowiedzieliśmy się, jak nazywać będą się odcinki pierwszego sezonu "Wiedźmina". Netflix tytuły ujawnił na Twitterze - poniżej zamieszczamy nazwy.

  • Początek końca
  • Cztery marki
  • Zdradziecki księżyc
  • O bankietach, bękartach i pochówkach
  • Niespełnione pragnienia
  • Ginące gatunki
  • Przed upadkiem
  • Coś więcej
ycipk-q8anb2

Zobacz też: Abonament RTV do likwidacji? Rząd nie ma takich planów, ale są też dobre informacje

Na pierwszy rzut oka tytuły niczego nie zdradzają, ale zapewne znajdą się tacy fani świata "Wiedźmina", którzy doszukają się nawiązań do opowiadań i książek.

Pierwszy sezon serialu opartego na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego liczyć będzie 8 odcinków. Opowieść o Geralcie z Rivii, samotnym łowcy szukającym swojego miejsca na ziemi w świecie pełnym niebezpieczeństw, to jedna z tych produkcji, na którą widzowie nie mogą się doczekać. Premiera na Netflix już 20 grudnia 2019 roku.

ycipk-q8anb2

W postać tytułowego bohatera wcieli się Henry Cavill, znany między innymi z roli w "Mission Impossible - Fallout". Partnerować mu będą Anya Chalotra oraz Freya Allan.

Już teraz wiadomo, że na ośmiu odcinkach, których tytuły właśnie poznaliśmy, się nie skończy. Netflix potwierdził drugi sezon serialu. Prace rozpoczną się w Londynie na początku 2020 roku, a premiera kolejnego sezonu planowana jest na 2021 rok.

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-q8anb2

ycipk-q8anb2
ycipk-q8anb2