Trwa ładowanie...
d1ia7cj

Serial Wiedźmin. Netflix szykuje Próbę Traw. 200 osób obejrzy wcześniej

Promocja serialu "Wiedźmin" nabiera tempa. Netflix szykuje w Warszawie wydarzenie nawiązujące do opowiadań Sapkowskiego. Każdy fan wiedźminów będzie chciał spróbować. Tym bardziej że nagroda jest naprawdę wartościowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już jest trailer do netfliksowego serialu "Wiedźmin"
Już jest trailer do netfliksowego serialu "Wiedźmin" (Materiały prasowe)
d1ia7cj

Już 18 grudnia w Warszawie odbędzie się "Próba Traw", to "najsławniejsza z wiedźmińskich prób przeprowadzanych na młodych chłopcach, mająca na celu dać wiedźminowi jego nadludzkie zdolności".

Prawdziwą wiedźmińską "Próbę Traw" przeżywa "tylko trzech, najwyżej czterech na dziesięciu chłopców". Podobnie jak w przypadku tej od Netfliksa, jedynie nieliczni wiedźmini wiedzą, na czym dokładnie polega. Można być jednak spokojnym - gwarantująca wejściówkę na serial aż tak zabójcza nie będzie, choć pewnie nie będzie to proste wyzwanie.

"Próba Traw" ma się odbyć na warszawskiej ulicy Nowy Świat 12. Jeżeli nie możecie dotrzeć lub też nie uda wam się przejść wyzwania, przypominamy, że oficjalna premiera serialu "Wiedźmin" 20 grudnia na platformie Netflix.

d1ia7cj

Serial będzie można oglądać z dubbingiem, lektorem lub w wersji oryginalnej. Netflix poinformował niedawno, że polskim głosem Geralta (ponownie) zostanie Michał Żebrowski.

Zobacz też: Abonament RTV do likwidacji? Rząd nie ma takich planów, ale są też dobre informacje

d1ia7cj

Podziel się opinią

Share

d1ia7cj

d1ia7cj
Więcej tematów