Trwa ładowanie...
dwinxqa

Samolot Boeing 777 awaryjnie lądował. Pasażerowie są ranni po turbulencjach

Na pokładzie Boeinga 777 linii Air Canada miała miejsce niebezpieczna sytuacja. W wyniku wyjątkowo silnych turbulencji, samolot musiał awaryjnie lądować. Pasażerowie trafili do szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Boeing 777 lądował awaryjnie na Hawajach
Boeing 777 lądował awaryjnie na Hawajach (Getty Images)
dwinxqa

Czwartkowy lot AC33 z Vancouver do Sydney okazał się wyjątkowo pechowy. Boeing 777 wpadł w silne turbulencje, w wyniku których wiele osób na pokładzie zostało rannych. Sytuacja była na tyle poważna, że samolot nie dotarł do celu i musiał awaryjnie lądować na Hawajach. O szczegółach informuje agencja Reuters.

Jak się okazuje, aż 35 pasażerów zostało rannych, a 9 z nich poważnie. Wymagający opieki trafili do szpitala, ale po czasie zostali z niego wypuszczeni. W drugiej połowie dnia pod opieką lekarzy pozostawał tylko jeden pasażer, ale – jak poinformowały linie Air Canada – także ta osoba ma opuścić szpital w najbliższym czasie.

dwinxqa

Osoby, które były na pokładzie pechowego samolotu opisują przerażające sceny. - Samolot nagle spadł – tłumaczy jeden z pasażerów na łamach serwisu Hawaii News Now. - Musiał spaść jakieś 100 stóp, bo wszyscy znaleźliśmy się przy suficie wzdłuż całego samolotu. To było dość przerażające.

Inni dodają, że w pewnym momencie wyskoczyły maski tlenowe i nie brakowało paniki. Na pokładzie samolotu było 270 pasażerów i 15 członków załogi.

dwinxqa

Podziel się opinią

Share

dwinxqa

dwinxqa
Więcej tematów