"Red Dead Redemption 2" na PC to błąd sklepu. Media Markt tłumaczy

"Red Dead Redemption 2" na PC to błąd sklepu. Media Markt tłumaczy23.10.2018 14:31
"Red Dead Redemption 2" na PC to błąd sklepu. Media Markt tłumaczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Premiera "Red Dead Redemption 2" już 26 października, ale tylko na PlayStation 4 i Xbox One. Co z PC? Sklep Media Markt ze Szwecji dał nadzieję graczom, ale wygląda na to, że na razie Rockstar nie ma "Red Dead Redemption 2" na PC w planach.

Karta "Red Dead Redemption 2" w wersji na PC pojawiła się w szwedzkim oddziale internetowego sklepu Media Markt. I od razu rozpaliła nadzieję w sercach pecetowych użytkowników. Skoro sprzedawca wprowadził grę do swojej oferty, to być może jest to znakiem, że wie o czymś, czego nie wie opinia publiczna. Czasami tak się zdarza, że to sklepy ujawniają produkcje przed twórcami.

"Red Dead Redemption 2" na PC na razie nie powstaje

Ale nie tym razem. Przedstawiciele sklepu wyjaśnili, że karta produktu powstała na wszelki wypadek. Na razie nic sklep o premierze nie wie i mamy do czynienia ze zwykłym nieporozumieniem.

"Red Dead Redemption 2": data premiery

"Red Dead Redemption 2" pojawi się na PlayStation 4 i Xbox One już 26 października. Nie wiadomo, co z wersją na PC - np. pierwsza część, "Red Dead Redemption" w ogóle nie pojawiła się w wersji na komputery. Rockstar w tym przypadku nie powtórzyło polityki, która obowiązuje przy okazji serii "GTA". Gry z tego cyklu najpierw pojawiają się na konsolach, a potem trafiają na PC. Możliwe, że z "Red Dead Redemption 2" jednak tak się nie stanie.

"Red Dead Redemption 2": gameplay

"Red Dead Redemption 2" zadebiutuje na półkach sklepowych 26 października. Ale już pojawiły się pierwsze wycieki w serwisie YouTube. Oto, czego możecie spodziewać się po najnowszej produkcji Rockstar Games.

"Red Dead Redemption 2" i inne hity jesieni

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)