QuickFire Rapid - precyzyjna klawiatura dla graczy

QuickFire Rapid - precyzyjna klawiatura dla graczy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

28.03.2012 12:39, aktual.: 28.03.2012 13:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

CM Storm wprowadził do sprzedaży nową linię w pełni mechanicznych klawiatur. Pierwszym przedstawicielem nowej serii jest model QuickFire Rapid, który łączy w sobie wysoką precyzję działania z ergonomią.

QuickFire Rapid to przede wszystkim ergonomiczna konstrukcja. Oznaczenia klawiszy zostały wykonane przy użyciu lasera, co przekłada się na ich wysoką trwałość. Dodatkową ochronę przed uszkodzeniami zapewnia specjalna, gumowana warstwa. Model ten, dzięki zastosowanym rozwiązaniom mechanicznym, oferuje wysoką precyzję i czułość działania. QuickFire Rapid zapewnia czas reakcji w granicach 1ms w trybie USB, co jest szczególnie ważne w produktach przeznaczonych dla graczy. Poza tym najnowsza klawiatura CM Storm umożliwia także dezaktywację klawisza Windows oraz pozwala na obsługę multimediów za pomocą dedykowanych przycisków.

Zaletą QuickFire Rapid, jest funkcja N Key Rollover, dostępna dla użytkowników w trybie PS/2. Umożliwia ona jednoczesne przyciśnięcie i aktywowanie wielu klawiszy.

Przełączniki CHERRY MX
CM Storm wyposażył swój produkt w wysokiej klasy przełączniki CHERRY MX. Wykorzystanie tego typu przełączników przekłada się na znacznie lepsze dostosowanie parametrów pracy klawiatury do różnego typu gier, od FPS-ów, poprzez gry MMO a na RTS-ach kończąc.

System ukrywania kabla
Klawiatura QuickFire Rapid wyposażona jest w specjalne rozwiązanie pozwalające na optymalne ułożenia kabla USB, który wzmocniony jest dodatkowym oplotem. Umożliwiają to specjalne kanaliki umieszczone w spodniej części klawiatury.

Sugerowana cena klawiatury to 360,00 PLN brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)