Przecieki na temat nowej myszki Microsoftu - Arc Touch

Przecieki na temat nowej myszki Microsoftu - Arc Touch

20.08.2010 12:56, aktual.: 20.08.2010 13:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie tak dawno temu opisywaliśmy nową, innowacyjną myszkę Magic Mouse firmy Apple. Produkt spod znaku jabłka wyróżnia, poza świetnym designem, dotykowa powierzchnia urządzenia, która zastąpiła leciwe już plastikowe przyciski i kółko do przewijania. Tymczasem konkurencja Apple nie śpi - w sieci pojawiły się pierwsze, nieoficjalne zdjęcia myszy Microsoft Arc Touch Mouse

Nie tak dawno temu opisywaliśmy nową, innowacyjną myszkę Magic Mouse firmy Apple. Produkt spod znaku jabłka wyróżnia, poza świetnym designem, dotykowa powierzchnia urządzenia, która zastąpiła leciwe już plastikowe przyciski i kółko do przewijania. Tymczasem konkurencja Apple nie śpi - w sieci pojawiły się pierwsze, nieoficjalne zdjęcia myszy Microsoft Arc Touch Mouse.

Największy konkurent Apple - Microsoft, najwyraźniej udoskonalił swój świetny produkt - mysz Arc Mouse (którą testowaliśmy w zeszłym roku, dodając powierzchnię dotykową i możliwość "spłaszczenia" urządzenia, aby można je było łatwiej transportować. Pierwsze zdjęcia nowego produktu Microsoftu pojawiły się na stronie internetowej jednego z niemieckich sklepów, ale szybko zostały usunięte.

Obraz

Jednak, w internecie nic nie ginie, dzięki czemu zachowały się zarówno zdjęcia Arc Touch Mouse, jak i pewne szczegóły specyfikacji. Mysz ma działać w oparciu o połączenie radiowe na częstotliwości 2,4 GHz, będzie ją można spłaszczyć oraz będzie posiadać zamiast kółka, dotykowy pasek do przewijania. Jak na razie nic nie wiadomo na temat przycisków, czy również będą one obsługiwać dotyk, jak w przypadku produktu Apple, czy jednak pozostaną klasycznymi plastikowymi przyciskami.

W sieci krążą informacje, jakoby produkt miał być dostępny jesienią tego roku w cenie 69,9. USD. Microsoft nie komentuje żadnej z przytoczonych informacji, choć nie zaprzecza również istnieniu myszy Arc Touch.

Źródło: Microsoft Watch

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)