OO - futurystyczny, bezprzewodowy projektor HD

OO - futurystyczny, bezprzewodowy projektor HD
Źródło zdjęć: © yankodesign.com

11.03.2010 18:54, aktual.: 11.03.2010 19:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapewne część z nas decydując się na zakup nowego sprzętu, oprócz parametrów technicznych zwraca również uwagę na estetykę. Producenci mają w tej kwestii duże pole do popisu, jednak rzadko kiedy...

Zapewne większość z nas decydując się na zakup nowego sprzętu, zwraca uwagę zarówno na parametry techniczne, jak i oryginalny wygląd. Producenci mają w tej kwestii duże pole do popisu, jednak dziś bardzo rzadko design urządzeń jest w stanie mocno nas zaskoczyć. Nie inaczej jest w przypadku projektorów multimedialnych, których konstrukcja od lat nie odbiega od ogólnie przyjętego wzorca. Dużą pomysłowością w tej kwestii wykazał się David Riesenberg, który stworzył bardzo ciekawy, futurystyczny projekt – OO.

OO jest to pomysł na nowy projektor multimedialny. Zgodnie z założeniami autora projektu, urządzenie ma zapewnić wyświetlanie obrazu w rozdzielczości HD i będzie wyposażone w wewnętrzny dysk SSD, interfejs bezprzewodowy oraz wbudowaną baterię litowo-jonową, która ma pozwolić nawet na 3 godziny ciągłej pracy.

Całość zostanie zamknięta w żółtej obudowie wyglądem przypominającej UFO, wykonanej z włókna węglowego. W zestawie ma nie zabraknąć również dotykowego pilota zdalnego sterowania.

Niestety jak na razie jest to tylko projekt koncepcyjny i nie wiadomo czy OO wejdzie do produkcji.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)