Trwa ładowanie...
d1fact7

Olga Tokarczuk: Pokot - gdzie obejrzeć film na podstawie powieści noblistki

Olga Tokarczuk została laureatką tegorocznej Nagrody Nobla za osiągnięcia literackie. Ogromny sukces Polki przyczynił się do zwiększenia zainteresowania jej twórczością. Poza przeczytaniem książek warto obejrzeć również film, który powstał na podstawie jej powieści "Pokot".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Powieść "Pokot" została zekranizowana w 2017 roku
Powieść "Pokot" została zekranizowana w 2017 roku (Materiały prasowe)
d1fact7

Olga Tokarczuk jest trzecią Polką, która otrzymała Nagrodę Nobla i piętnastą kobietą, która znalazła się wśród laureatów w całej historii nagrody. Niedługo po ogłoszeniu laureatów nagrody, książki Tokarczuk zostały wyprzedane w księgarniach internetowych. Nagrodę otrzymała za swoje osiągnięcia literackie, ale jedna z jej powieści została również zekranizowana.

"Pokot" - gdzie obejrzeć online?

d1fact7

Film "Pokot" dostępny jest w trzech serwisach VOD - Netflix, Ipla oraz VOD.pl. W dwóch ostatnich serwisach możemy obejrzeć film za 5 zł lub w ramach abonamentu, na Netflixie jest dostępny jedynie w ramach abonamentu. Nowi użytkownicy mogą jednak skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego.

Zobacz też: Głowacki o "Pokocie": "To świetna szansa dla polskiego kina"

"Pokot" to historia starszej kobiety mieszkającej we wsi w Sudetach. Emerytowana nauczycielka prowadzi spokojne życie do czasu, kiedy w okolicy dochodzi o niewyjaśnionych zbrodni. Bohaterka na własną rękę próbuje odkryć tajemnicę.

d1fact7

Powieść została zekranizowana w 2017 roku. W obsadzie filmu znalazły się takie gwiazdy jak: Agnieszka Mandat, Wiktor Zborowski, Patrycja Volny, Tomasz Kot i Andrzej Grabowski.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1fact7

d1fact7
d1fact7