Nowe, bardzo wydajne zamienniki kartridży do drukarek HP

Nowe, bardzo wydajne zamienniki kartridży do drukarek HP

19.02.2009 12:33, aktual.: 19.02.2009 12:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mocnym uzupełnieniem oferty Black Pointa są dwa nowe kartridże do drukarek atramentowych HP. Dzięki ich zwiększonej wydajności pozwalają na duże oszczędności na kosztach druku.

Nowe produkty marki Black Point to dwa kartridże atramentowe BPH 2. i BPH 22, które są dedykowane do popularnej grupy urządzeń atramentowych HP, w tym do drukarek HP Deskjet D1460. Dzięki znacznie zwiększonej wydajności pozwalają na spore oszczędności na druku, w porównaniu z materiałami producenta drukarki - w przypadku czarnego kartridża BPH 21 wydajność jest trzykrotnie większa, a w przypadku kolorowego BPH 22 ponad dwukrotnie większa. – Przy takiej wydajności i zestawieniu jej z ceną każdego z produktów przy użyciu materiału alternatywnego koszty wydruku są nawet cztery razy niższe. To daje użytkownikom możliwość generowania sporych oszczędności, co w czasie optymalizowania wydatków przeznaczanych na materiały eksploatacyjne nabiera większego znaczenia – mówi Paweł Matwijów, menadżer oferty Black Point S.A.

Atramenty są dedykowane do jednych z najbardziej popularnych urządzeń drukujących w Polsce i na świecie. Dlatego Black Point chcąc potwierdzić ich wydajność, jakość i niezawodność poddał swoje produkty testom w niezależnym instytucie Innovationstechnik w Niemczech. Wyniki testów potwierdziły, że kartridże Black Pointa są znacznie bardziej wydajne od materiałów producenta drukarki, a przy tym równie niezawodne i dobre jakościowo.

Kartridż czarny Black Point – BPH 21
Wydajność: 642 stron (o 442 strony więcej niż materiał producenta drukarki)
Kompatybilność: HP Deskjet D1460

Obraz

Kartridż kolorowy Black Point – BPH 22
Wydajność: 341 stron (o 188 stron więcej niż materiał producenta drukarki)
Kompatybilność: HP Deskjet D1460

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)