Nowa seria pralek Haier z systemem antybakteryjnym

Nowa seria pralek Haier z systemem antybakteryjnym
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.12.2012 09:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Haier wprowadza na rynek pralki serii 82. Charakteryzuje je unikalny system ABT, który ma chronić pralkę przed bakteriami.

Nowa gama pralek Haier posiada uszczelkę i zasobnik na proszek wyposażone w system antybakteryjny ABT. Producent zapewnia, że aktualnie jest to jedyny system pozwalający na usunięcie z pralki 99,8. bakterii. System antybakteryjny chroni te części pralki, które najbardziej narażone są na rozwijanie się bakterii - jest on umiejscowiony w zbiorniku na wodę, filtrze i uszczelce drzwiczek. Element ten działa przez całą długość życia produktu.

W skład serii 8. wchodzi pralka, suszarka oraz pralko-suszarka. Dzięki zwiększonej pojemności (od 6 do 9 kg) pralka ma radzić sobie z praniem dużych rzeczy takich jak kołdry, narzuty a nawet kombinezony narciarskie. Regulowanie prędkości wirowania od 1000 do 1400 oraz bęben w opływowej formie fali mają pozwalać na bezpieczne pranie nawet wyjątkowo delikatnych tkanin.

Seria pralek 8. posiada 11 programów, wśród nich te bardzo specyficzne do prania dżinsu lub kaszmiru. Urządzenia są wyposażone w opcje takie jak "Speed-up" - półgodzinny program prania, który ma pozwalać na zminimalizowanie zużycia energii nawet o 30%, w zależności od rodzaju pranych tkanin, czy Pranie Ekspresowe - szybki program 15 minutowy do prania lekko zabrudzonych ubrań.

Z kolei rozwiązanie w postaci funkcji opóźnienia startu umożliwia rozpoczęcie prania w dowolnie wybranym momencie dnia. Zalety tej funkcji docenią osoby, które korzystają z nocnych taryf energetycznych.

Pralki z serii 82 są dostępne od połowy grudnia 2012 roku w cenach:
Model 7 kg - 1599 złotych brutto
Model 8 kg - 1699 złotych brutto

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)