Niezwykłe obudowy komputerów

Niezwykłe obudowy komputerów
Źródło zdjęć: © bit-tech.net

27.09.2010 13:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niektórzy ludzie nie są w stanie po prostu kupić i użytkować zwykłych komputerów - muszą je modyfikować. Czasami celem jest osiągnięcie stylowego designu, czasami nawiązanie do motywów z ulubionych gier, książek czy filmu, ale zawsze chodzi o stworzenie wyjątkowego, unikalnego przedmiotu.

Niektórzy ludzie nie są w stanie po prostu kupić i używać zwykłych komputerów - muszą je modyfikować. Czasami celem jest osiągnięcie stylowego designu, czasami nawiązanie do motywów z ulubionych gier, książek czy filmu, ale zawsze chodzi o stworzenie wyjątkowego, unikalnego przedmiotu.

Zebraliśmy dziesięć oryginalnie zmodyfikowanych komputerów. W naszym zestawieniu znalazły się zarówno takie, które śmiało mogłyby zostać użyte jako ozdobę stylowego salonu, jak i takie, które w pokoju umieściłby jedynie fan gier czy filmów, do których nawiązuje obudowa.

I tak do naszej galerii trafili m.in. pochodzący z "Gwiezdnych Wojen" robot R2D2. który - podobnie jak filmowy odpowiednik - wysuwa małą kamerkę (w przypadku komputera służy jako kamerka internetowa) czy, wysuwający napęd DVD z brzucha, bohater popularnej animacji - Wall-e.

Wśród modyfikacji komputerów, bardzo popularne jest zamykanie tych maszyn w drewnianych skrzyniach. Również i takie przykłady znajdziecie w galerii - PC zamknięty w drewnianej skrzynce albo w retro telefonie. Ciekawostką jest komputer, którego komponenty zostały zamknięte w obudowie z klocków Lego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)