ycipk-2dl34l

Niedaleko granicy z obwodem kaliningradzkim rozbił się dron. Nikt nie wie, do kogo należy

Tajemniczy dron rozbił się 30 km od granicy z obwodem kaliningradzkim. Niewykluczone, że urządzenie wykorzystane zostało do przemytu. Dziennikarz RMF przypomina, że blisko polskiej granicy mają przebiegać wielkie manewry wojsk Rosji i Białorusi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dron rozbił się niedaleko polskiej granicy.
Dron rozbił się niedaleko polskiej granicy. (Pixabay.com)
ycipk-2dl34l

Znalezisko zostało już zabezpieczone i wywiezione przez funkcjonariuszy. Wszczęto dochodzenie w tej sprawie - informuje rmf24.pl.

Dron rozbił się na prywatnej posesji. Właściciel powiadomił o tajemniczym “lądowaniu” Straż Graniczną.

Wojsko potwierdziło, że nie straciło tego typu jednostki. Hipotezy zakładają, że dron należał do prywatnego właściciela lub został wykorzystany do przemytu.

ycipk-2dl34l

Jak przypomina dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada, w Rosji i na Białorusi trwają obecnie przygotowania do wielkich manewrów wojskowych Zapad-2017. Manewry mają przebiegać między innymi niedaleko polskiej granicy.

M.in. na poligonach w obwodzie kaliningradzkim (graniczącym z Polską) zostaną przeprowadzone ćwiczenia. Scenariusz manewrów zakłada, że atak przeprowadzony zostanie z terenów realnej Polski i państw bałtyckich. W manewrach weźmie udział około 12,7 tys. żołnierzy i blisko 700 jednostek sprzętu wojskowego.

Polub WP Tech
ycipk-2dl34l
ycipk-2dl34l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2dl34l