NaviExpert: darmowa nawigacja podczas akcji "Znicz"

NaviExpert: darmowa nawigacja podczas akcji "Znicz"

NaviExpert: darmowa nawigacja podczas akcji "Znicz"
Źródło zdjęć: © heise-online.pl
28.10.2009 14:57, aktualizacja: 30.10.2009 13:53

W bieżącym roku prowadzonej przez policję akcji Znicz towarzyszy inicjatywa firmy NaviExpert: produkowane i sprzedawane przez nią oprogramowanie nawigacyjne będzie można wykorzystywać bezpłatnie od 30 października do 2 listopada.

W bieżącym roku prowadzonej przez policję akcji Znicz towarzyszy inicjatywa firmy NaviExpert (także NaviPunkt): produkowane i sprzedawane przez nią oprogramowanie nawigacyjne będzie można wykorzystywać bezpłatnie od 30 października do 2 listopada.

Obraz
© (fot. heise-online.pl)

Osoby przebywające w dziewięciu miastach (Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu), dysponujące telefonami komórkowymi z modułami GPS (lub korzystające z zewnętrznych układów GPS) poznają lokalizacje cmentarzy oraz otrzymają informacje o parkingach i organizacji ruchu na drogach.

NaviExpert działa na smartfonach produkowanych przez HTC, LG Electronics, Nokię, RIM, Samsunga i Sony Ericssona. Cały system nawigacyjny składa się z bezpłatnej mapy Polski współpracującej z satelitami globalnego systemu pozycjonowania i serwerami firmy NaviExpert zawierającymi aktualizowane na bieżąco plany miast, informacje o ruchu drogowym, ostrzeżenia o zatorach i opisy interesujących miejsc (Point of Interest, POI). Usługi nawigacyjne są oferowane na zasadzie abonamentu i w różnych cenach: od trzyzłotowej, dwudziestoczterogodzinnej subskrypcji do wariantu dwuletniego za 14. złotych.

Pobierz darmową aplikację na swój telefon TUTAJ

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)