Microsoft szykuje w sekrecie Tablet PC? Zobacz film!

Microsoft szykuje w sekrecie Tablet PC? Zobacz film!
Źródło zdjęć: © IDG.pl

23.09.2009 19:00, aktual.: 24.09.2009 10:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje na temat tabletu Microsoftu. Jeżeli są prawdziwe, na rynku powinno się pojawić bardzo interesujące urządzenie noszące oznaczenie Courier i wyposażone m.in. w dwa 7-calowe multidotykowe wyświetlacze.

Jeżeli informacje podane przez serwis Gizmodo.com są prawdziwe, Microsoft pracuje nad własnym tabletem PC (jego prototyp jest już podobno w "końcowej fazie rozwoju"). Urządzenie to bardzo interesująca konstrukcja, która z powodzeniem powinna powalczyć z owianym tajemnicą tabletem Apple (trafi on na rynek w przyszłym roku).

Obraz
© (fot. IDG.pl)

Courier, bo tak ma brzmieć nazwa komputera giganta z Redmond, cechuje się konstrukcją przypominającą książkę (zamiast określenia tablet promowany jest termin "booklet"). Posiada dwa multidotykowe 7-calowe wyświetlacze, które pozwalają na obsługę za pomocą palców i rysika. Oferuje ponadto moduł WiFi i umieszczony z tyłu obudowy wbudowany aparat cyfrowy pozwalający na wykonywanie 3-megapikseolowych zdjęć.

Dziennikarze serwisu Gizmodo obiecują, że w ciągu kilku najbliższych dni udostępnią kolejne informacje na temat urządzenia.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego możliwości "bookletu" Microsoftu:

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)