Microsoft pokazuje biuro przyszłości. Tak wygląda Surface Hub 2

Microsoft pokazuje biuro przyszłości. Tak wygląda Surface Hub 2
Źródło zdjęć: © Microsoft
Adam Bednarek

16.05.2018 10:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft w 2019 roku wypuści na rynek Surface Hub 2 - nowa generację dużych, interaktywnych tablic. Choć teoretycznie to sprzęt biurowy, wielu chciałoby mieć taki ogromny tablet u siebie. Jest tylko jeden problem: cena Microsoft Surface Hub 2.

Microsoft Surface Hub 2 to ogromna, interaktywna tablica - wyświetlacz ma 50,5-cali i może wyświetlać obraz w rozdzielczości 4K. To przede wszystkim sprzęt powstały z myślą o pracy biurowej, służący do prezentacji czy wygodnych wideokonferencji. Ekran jest oczywiście dotykowy, więc użytkownicy mogą na bieżąco coś na nim zapisywać lub rysować.

Microsoft Surface Hub 2 ma kilka naprawdę efektownych opcji. Jedną z nich jest obracanie ekranu - po przestawieniu treści na ekranie dostosowują się do nowego układu:

Firmy mogą kupić też kilka wyświetlaczy, łącząc je w jeden, jeszcze większy, interaktywny ekran:

Obraz
© Materiały prasowe

Dokładna specyfikacja Microsoft Surface Hub 2 nie jest jeszcze znana. Podobnie jak i cena. Pierwsza generacja sugeruje jednak, że nie jest to sprzęt, który można sobie kupić ot tak, dla zabawy. Wówczas Microsoft wycenił Surface Hub na 9 tys. dolarów. Dla prężnie działających firm to żaden problem, ale dla mniejszych jest to już spory wydatek. I pewnie nie należy oczekiwać, by Surface Hub 2 kosztował znacząco mniej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)