Microsoft ostrzega przed aktualizacją Windowsa 10. Może sprawiać problemy

Microsoft ostrzega przed aktualizacją Windowsa 10. Może sprawiać problemy27.04.2017 15:42
Microsoft ostrzega przed aktualizacją Windowsa 10. Może sprawiać problemy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Dwa tygodnie temu Microsoft wypuścił aktualizację Windows 10 Creators Update. Dzisiaj poinformowano, że aktualizacja może sprawiać problemy i nie należy jej przeprowadzać na własną rękę.

Windows 10 Creator Update to długo oczekiwana aktualizacja, która miała wprowadzać wiele nowych funkcji oraz ulepszać te już obecne w systemie. Jak można przeczytać na blogu Microsoftu - nie wszystko poszło tak jak powinno. Okazuje się, że aktualizacja może sprawiać problemy i nie należy jej instalować na własną rękę.

W notce nie podano zbyt wielu szczegółów dotyczących występujących błędów. Wspomniano jedynie o problemach z niektórymi seriami akcesoriów połączonych przez Bluetooth, które używają specyficznych urządzeń Broadcoma. Opisano też sposób rozwiązania tego problemu u osób, które się z nim zmagają, ale nie jest to uniwersalna metoda.

Microsoft ostrzega, że ręczna aktualizacja powinna być przeprowadzana jedynie przez zaawansowanych użytkowników, którzy w razie problemów poradzą sobie z odpowiednim skonfigurowaniem systemu.

Wcześniej zachwalano, że zawiera nową, ulepszoną wersję przeglądarki Microsoft Edge oraz udoskonaloną wersję Painta, która pozwala na rysowanie i tworzenie obiektów w 3D. Szczególne nadzieje wiązali z nią gracze liczący na tryb gracza, zwiększający wydajność systemu oraz pozwalający na streaming rozgrywki.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)