Lokówko-suszarka Philips z wyjątkowo szerokim wałkiem

Lokówko-suszarka Philips z wyjątkowo szerokim wałkiem

Lokówko-suszarka Philips z wyjątkowo szerokim wałkiem
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
21.02.2014 15:12

Suszarko-lokówka Philips HP8651 wykorzystuje grzałkę o niskiej mocy 650 W, która pozwala suszyć i układać włosy w delikatny, lecz zarazem skuteczny sposób.

Dzięki niewielkim rozmiarom, lokówka jest lekka i łatwa w użyciu, a jednocześnie można ją przechowywać niemal wszędzie. Trzy regulowane ustawienia zapewniają większą kontrolę przy układaniu włosów.

Philips HP865. łączy w sobie szczotkę do modelowania i lokówkę. Ząbki wsuwają się do wnętrza szczotki po naciśnięciu jednego przycisku, można więc z łatwością wysunąć lokówkę z włosów.

Korzystając z nasadki do modelowania można jednocześnie szczotkować i suszyć włosy. Połączenie szczotki i ukierunkowanego strumienia powietrza ma zapewnić gładkie i lśniące włosy. Działanie koncentratora suszarki do włosów polega na skupianiu nadmuchu powietrza poprzez jego uwalnianie przez otwór i kierowanie na konkretne obszary. To umożliwia precyzyjne modelowanie, wprowadzanie poprawek i wykańczanie fryzury. Pokryty gumą zaczep znajdujący się na podstawie uchwytu pozwala na zawieszenie urządzenia.

Termoszczotka ma średnicę 3. mm. Szerokość wałka sprawia, że jest to odpowiednie narzędzie do stylizacji, pozwalające tworzyć gładkie fryzury i fale. Grzebień prostujący pozwala łatwo chwytać i rozczesywać włosy. Przewód zasilający ma długość 1,8 m.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)