Logitech Illuminated Keyboard – klawiatura dla "nocnych marków"

Logitech Illuminated Keyboard – klawiatura dla "nocnych marków"

Logitech Illuminated Keyboard – klawiatura dla "nocnych marków"
Źródło zdjęć: © logitech.pl
03.09.2008 20:29, aktualizacja: 03.09.2008 20:47

Firma Logitech zapowiedziała premierę nowej klawiatury – Logitech® Illuminated Keyboard. Nowość kierowana jest do osób lubiących spędzać przed ekranem komputera długie wieczory...

Firma _ Logitech _ zapowiedziała premierę nowej klawiatury – _ Logitech® Illuminated Keyboard _. Nowość kierowana jest przede wszystkim do osób lubiących spędzać przed ekranem komputera długie wieczory. Została ona wyposażona w technologię podświetlania klawiszy mającą ułatwić w tym czasie pisanie.

_ Logitech® Illuminated Keyboard jest to najcieńsza spośród klawiatur producenta. Zastosowano w niej system Logitech PerfectStroke™ _ pozwalający na podświetlenie klawiszy. W celu uzyskania jak najlepszego efektu oprócz mikrosoczewkowych reflektorków zastosowano również technikę wielowarstwowego malowania oraz laserowego wytrawiania. Klawiatura została wyposażona w pełnowymiarowy układ klawiszy, panel numeryczny, miękką podkładkę pod nadgarstki oraz specjalne klawisze funkcyjne i dedykowane multimediom.

Obraz
© (fot. logitech.pl)

Jak informuje producent, klawiatura _ Logitech Illuminated Keyboard powinna pojawić się w sklepach w USA i Europie już w listopadzie. Cena urządzenia w Polsce wyniesie około 269 złotych _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)