LG rozpoczyna ogólnoświatową sprzedaż smartfonów G Flex

LG rozpoczyna ogólnoświatową sprzedaż smartfonów G Flex

LG rozpoczyna ogólnoświatową sprzedaż smartfonów G Flex
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.12.2013 14:30

Pierwszy na świecie zakrzywiony, giętki i samonaprawiający się smartfon został po raz pierwszy wprowadzony do sprzedaży poza Koreą.

LG wprowadza na globalny rynek pierwszy na świecie, zakrzywiony i elastyczny smartfon, rozpoczynając w tym tygodniu sprzedaż w Singapurze i Hong Kongu. Jeszcze w tym roku urządzenie to będzie dostępne na kluczowych rynkach azjatyckich, a wkrótce później zostanie wprowadzone do sprzedaży w innych regionach.

Smartfon LG G Flex jest pierwszym urządzeniem, którego kształt jest dostosowany do konturu ludzkiej twarzy. Stało się to możliwe dzięki użyciu zakrzywionego akumulatora. Dodatkowo, oprócz wytrzymałego wyświetlacza P-OLED HD, smartfon G Flex został też wyposażony w tylną ściankę obudowy z samonaprawiającą się powłoką, która regeneruje rysy powstające podczas codziennego użytkowania i dotąd nie była stosowana w smartfonach.

W Singapurze przedsprzedaż smartfona LG G Flex rozpocznie się 8. grudnia, natomiast w Hong Kongu urządzenie pojawi się w sprzedaży 13. grudnia i będzie oferowane przez głównych operatorów oraz najważniejsze sklepy ze sprzętem elektronicznym.

6-calowy wyświetlacz P-OLED Real RGB został zaprojektowany specjalnie na potrzeby smartfonu G Flex i jest największym na świecie wyświetlaczem wykonanym w tej technologii. Zakrzywiony akumulator o pojemności 350. mAh został wyprodukowany przez LG Chem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)