Książki Jerzego Zięby znikają z Allegro. Portal usuwa aukcje

Książki Jerzego Zięby znikają z Allegro. Portal usuwa aukcje

Książki Jerzego Zięby znikają z Allegro. Portal usuwa aukcje
Źródło zdjęć: © Fot. Bartosz Krupa/East News
Oskar Ziomek
17.03.2020 21:51, aktualizacja: 06.02.2023 08:00

Allegro walczy z dezinformacją i usuwa wszystkie aukcje, w których przedmiotami są książki Jerzego Zięby. Chodzi o znanego głównie w sieci autora wielu rodzajów terapii i promotora medycyny alternatywnej.

Zmiany na Allegro w zakresie dostępności aukcji związanych z książkami Zięby są najprawdopodobniej efektem krytycznego artykułu z serwisu WhatsNext sprzed kilku dni, w którym Allegro zostało skrytykowane za brak jakichkolwiek działań w tym zakresie. Dzisiaj rzecznik prasowy Allegro poinformował na Twitterze, że wszystkie tego typu aukcje zostały zablokowane.

To bez wątpienia okres większego zainteresowania nie tylko produktami medycznymi, ale i publikacjami związanymi z leczeniem chorób, przez co na książki Jerzego Zięby mogłoby trafić więcej osób niż zwykle.

Warto pamiętać, że dostęp do materiałów Zięby został niedawno dodatkowo zmniejszony dzięki decyzji YouTube'a, w wyniku której kanał Jerzego Zięby został usunięty z serwisu. Powodem było szerzenie kontrowersyjnych opinii dotyczących koronawirusa.

Aby wiedzieć więcej, zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (751)