Trwa ładowanie...
d29tvpd
Internet

Koronawirus. Darmowe gigabajty i kanały tv od Orange

Dla domowników przygotowano rozszerzoną ofertę telewizyjną. Z promocji ucieszą się również osoby korzystające z mobilnego internetu.
Share
Koronawirus. Darmowe gigabajty i kanały tv od Orange
Źródło: Shutterstock.com, Fot: LoloStock
d29tvpd

Orange z dniem 13 marca rozszerzy ofertę telewizyjną, dając dotychczasowym użytkownikom odkodowane 40 kanałów wchodzących w skład Pakietu Komfortowego. Promocja dotyczy wszystkich klientów Orange TV. Dla tych, którzy wykupili pakiet Telewizji Orange odkodowana będzie też kolejka PKO BP Ekstraklasy na CANAL+.

Poza tym Orange przygotował dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Można go włączyć za pomocą darmowego SMS-a o treści 10 GB wysłanego na numer 80820. Dodatkowe gigabajty będą ważne do dnia 31 marca 2020 roku.

Firma w oficjalnym komunikacie informuje, że oprócz odblokowania kanałów i darmowego, dodatkowego transferu oferuje darmową dostawę kurierską umów. Dotyczy to zarówno umów z telefonem jak i bez telefonu. Zamówienie musi być złożone na stronie www.orange.pl lub infolinię pod numerem 801 123 456 (koszt 9,99 za minutę połączenia).

Orange uzasadnia swoją decyzję tym, że chce umilić czas ludziom przebywającym w domach z powodu epidemii koronawirusa. Poza tym sporo osób pracuje obecnie zdalnie - i takim użytkownikom z pewnością przyda się dodatkowy pakiet internetu.

d29tvpd

Podziel się opinią

Share
d29tvpd
d29tvpd
Więcej tematów