Konsole PlayStation do 1500 zł. Dla miłośników wirtualnej rozrywki

Konsole PlayStation do 1500 zł. Dla miłośników wirtualnej rozrywki
Źródło zdjęć: © 123RF
Sylwia Ścibak

18.04.2018 10:35, aktual.: 18.04.2018 15:31

Konsola jest dziś jednym z najczęściej kupowanych sprzętów do grania w gry wideo. Mają ją nie tylko wytrawni gracze, ale też i ci, którzy chcą zasmakować nowej formy rozrywki. Poniżej prezentujemy konsole PlayStation w różnych zestawach i w różnych cenach.

Konsole – dla "hardkorowców" i nie tylko

Konsole nie są jedyną platformą umożliwiającą granie w gry wideo, niemniej jednak najbardziej kojarzą się z wirtualną rozrywką. Wieczór z ulubionym, mniej lub bardziej wymagającym tytułem, przed ekranem telewizora i z kontrolerem w dłoni to jeden z najbardziej popularnych sposobów na spędzenie wolnego czasu w zaciszu własnego domu. Mogłoby się wydawać, że konsole są przeznaczone jedynie dla osób, które interesują się wirtualną rozrywką i grają w gry regularnie. Jednak urządzenie to jest również przeznaczone dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z graniem również ze swoimi bliskimi, nauczyć się obsługi pada i spróbować spędzić czas inaczej niż do tej pory.

Na współczesnym rynku konsol dominują dwie marki: Xbox oraz PlayStation. Obie mają swoje wady i zalety, a wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb. Konsole PlayStation doceniane są za wysoką jakość rozrywki, bardzo szeroką dostępność gier oraz za możliwość grania w wirtualnej rzeczywistości. Konsole Xbox oferują z kolei szersze spectrum rozrywki (mogą np. odtwarzać filmy) i nadają się do zabawy dla całej rodziny. W tym artykule postanowiliśmy jednak zaproponować kilka zestawów PlayStation 4.

Obraz
© Pixabay.com | public domain

Co wybraliśmy?

Konsole PlayStation, które wybraliśmy, można kupić w różnych cenach i w różnych zestawach. Najtańsze modele, z dyskami 500 GB oraz 1 TB, zawierają jeden kontroler i można je dostać już za 1000 zł. Takie modele będą dobre dla niewymagającego użytkownika, który chciałby sam zacząć przygodę z graniem na konsoli. Prócz tego proponujemy zestawy z dwoma padami, które umożliwiają grę w towarzystwie. Te modele są nieco droższe i kosztują od ok. 1300 zł do blisko 1500 zł. Ostatnią naszą propozycją są konsole w zestawie z wybranymi grami. W tychże znalazły się zarówno kasowe tytuły znane nawet "niegraczom", czyli np. "Wiedźmin 3: Dziki Gon" w edycji roku czy "FIFA 18", jaki i gry na wyłączność dostępne jedynie na PlayStation: "Horizon Zero Dawn" czy "Uncharted". Te zestawy są dostępne już od 1300 zł.

Obraz
© Shutterstock.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (36)